Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeged környékén van olyan...

Szeged környékén van olyan lovarda, ahol jó iskolalovak vannak, jó edzők annak, van fedett pálya is, van tereplehetőség, jók az árak és a körülmények is?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát, bérlet nélkül a mostani helyemen is 3000 ft volt. :S


Petőfi telepen a Göndör soron van, viszont ott meg nincs tereplovaglás..

2012. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amúgy valamelyiket még próbáltad? Úgy imádok lovagolni,d e annyira rossz, hogy nincs egy normális, megfizethető lovarda. Vagy ha már elkérnek ennyi pénzt, legalább oktassanak normálisan. A motsanit is azért hagyom ott, mert kb. a 10 alaklom alatt volt 12 "oktatóm".
2012. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
gyere tápéra, ott csak egy oktató van,, és is hetente járok 1x, de minid tamás oktat :)csak a körülmények annyira nem okék.... de olcso, és jó az oktatás, van ugró leheőség, és terep is :))
2012. nov. 20. 17:35
 14/18 anonim ***** válasza:
Írtam privit! :)
2012. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én ajánlanám a Sári Tanyát. Sokaknak nem szimpatikus az ottani körülmények miatt, de hát a tanya, az tanya, és nem muszáj csillognia! Egy óra futószár 2000 Ft. Az egyik oktatóm egyszer elmondta hogy azért ilyen olcsó mert az emberek amúgy sem nagyon költenek többet lovaglásra, nincs is pénzük és még így is fel vannak háborodva a 2000 Ft/óra futószáras oktatáson. Amit hozzáteszek, hogy oktatás, nem az hogy raknak alád egy lovat és eriggy. Van gyógytorna szerű oktatás is, egy hölgy csinálja ott, tehát kezdőknek először is ajánlanám, mert nagyszerűen megtanul egyensúlyozni a lovon. Van egy idősebb, 30-40 éves korban járó oktatónő, nagyon kedves beszédes hölgy, és van egy fiatalember aki határozottan oktat futószáron, őket ajánlom a legjobban.

Szóval igen..nem puccos, elit hely, nincs fedett lovarda, de hatalmas legelője van, több más állatkával, és én szívesen ajánlom.

2013. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A 30-40-es ember már idős? :DD
2013. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
idősebb* az az idősebb mint a többi oktató:) -előző voltam
2013. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
:))
2013. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!