Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A 4 éves haflingimet lovagolha...

A 4 éves haflingimet lovagolhatom szőrén?

Figyelt kérdés
A hátának nem lesz baja tőle?

2012. okt. 29. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? amúgy szerintem nem, rengeteg 13-14 éves lány csinál ilyen "ráállok a póni hátára" mutatványokat.

súllytól függ, de a pónik alapból elég erősek.

2012. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja sem lesz, sok ló sokkal jobban szereti.
2012. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem lesz tőle baja, hiszen így könnyebb agy, mint nyereggel! Csak mindig figyelj az ülésre! ;)
2012. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha biztosan ülsz, nem pattogsz, akkor nem lesz semmi baja tőle. :)
2012. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám mint a kedves 68%-os, hogy könnyebb vagy nyereg nélkül... Szőrén csak két ponton nyomod a hátá míg nyeregben eloszlik a súlyod az egész hátán.

Tehát szőrén neki kényelmetlenebb.

De ettől függetlenül természetesen ráülhetsz, csak figyelj rá hogy ne pattogj.

2012. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
50 kiló vagyok, és nem akarok ráállni, hanem egyszerűen jobban szeretek csak úgy felpattanni a határa szőrén, kötőfékkel, mint nyergelni stb. De akkor sem ugratni meg ilyenek mert még nincs belovagolva csak egy picit, és fölülök, sétálok pár kört. De most keresek edzőt aki segítene ebben :))
2012. okt. 29. 13:40
 7/7 bl99 válasza:
természetesen ráülhetsz nyereg nélkül, hiszen régebben ne is létezett nyereg, szerintem így közelebb kerülhetsz a lóhoz, és természetesebb is.. ;)
2012. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!