Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen ló illene...

Norcsika 1 kérdése:

Szerintetek milyen ló illene (fajta ) hozám? : 14 éves vagyok egy hidegvérű lovon lovagoltam nem annyira sokat 75 KG vagyok

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 09:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat !
2012. okt. 30. 09:47
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem a fajta a lényeg, hanem, hogy nyugodt és megbízható legyen. Semmiképpen ne fiatal lovat válasszatok, legalább 7-8 éves legyen a paci.
2012. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
hintaló
2012. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kövér vagy, vagy csak magas?
2012. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy 75 kiló vagy? Mert szerintem az nem sok, egy átlag ló is simán elbír. De a fajta.... nos ne haragudj, hogy ezt írom, de ez akkora f@szság... Mi az, hogy milyen fajta? Lófajta... de attól még lehet akár egy mezei lovardai keverék is.. Csak legyen nyugis ennyi.
2012. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Lótól függetlenül mondom, hogy nem normális egy lánynak a 75 kiló, hacsak nem vagy 185 cm magas... Sportolj sokat és diétázz valamit, mert ahogy nősz, egyre nehezebb lesz.
2012. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
175 cm magas vagyok
2012. okt. 30. 10:38
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

Akkor is sok... 175 centihez nagyon maximum 65 kiló kéne, de még akkor is kicsit pufi lennél... Ne haragudj, tényleg nem cseszegetésből írom, neked akarok jót. Lehet, hogy most még nem zavar, de előbb-utóbb fog. És akkor már nehezebb lesz. Beszéld meg anyukáddal, hogy készítsen neked diétásabb ételeket. Nem kell rögtön natúr csirkét enni salátával, de a főzelék készülhet keményítővel liszt és olaj helyett, a rántott hús meg a sütőben, olaj nélkül. Ha emellett meg még lovagolsz is, nem lesz gond.


Több duci lányt is ismerek, akikre sajna nem igazán akart rátalálni a szerelem, a fogyás nem nagyon ment, egyre kínosabb volt ruhát venni, mert semmi sem ment rájuk... Szomorú történetek ezek, nem mellesleg egészségesebb is a karcsúság. Nem a véznaságra gondolok, de ha lemennél 60-63 kilóra, az az életkedveden és az egészségeden is meglátszódna.

De ismétlem: nem cseszegetésből írom.

2012. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amelyikkel azt érzed, hogy "szerelem első látásra".ha kijössz vele elsőre is, utána is ki fogsz.
2012. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az mindegy, hogy hány kiló egy hafi is elbírja a súlyát. A ló miatt kérdeztem, hogy magas vagy kövér. De ha magas is vagy akkor inkább magas lovak között nézelődj.

Először is szem előtt kell tartanod a következőket:

-Mire is használnám?

-Mekkora lovastudással kezdek neki?

-Milyen személyiségű lovat keresek?


Ha ez megvan akkor el lehet indulni lovat keresni. Lovasok.hu-n nagyon sok gazdára váró ló van. Ott nézelődj olyan lovak között amik 165-185 cm között mozognak.

A súlyod nem befolyásolja a lovat. Annyira még nem vészes.

2012. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!