Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ki akarok menni a lovamhoz, de nincs kint senki ilyen időben csak a lovász. Mivel, hogy nincsenek edzések. Anya félt a lovásztól, mert nem bízik benne. Fél, hogy megerőszakol vagy valami. 16 éves vagyok. Azt hiszem, pont ezért félt engem. A lovász ott él, nincs senkije. Ez még egy jó ok lehet anyának, hogy ezt állítsa. Egy ideig butaságnak gondoltam amit mond, de most már kezdek neki hinni. Új lovardába mentünk és ez az első telem, szóval még a lovászt sem ismerem. Az előző lovardában az edzőmék ott laktak a lovakkal együtt és bármikor kimehettem. És a lovászt is ismertem. De ez egy kicsit most zavar engem, mert tényleg szokott a lovász kacérkodni a lovasokkal meg velem is, de nem tudom milyen szándékból teszi. Már mióta a lovarda megépült ott van. Ti mit csinálnátok?

2012. okt. 30. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp menny ki a lovadhoz. Max kérdj meg valakit, hogy kísérjen el.
2012. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól még hogy lovász, nem biztos h egy bunkó tapló,aki rádmászik.

Nálunk is van hogy csak a lovász van kinn, és ő is minden lánnyal (szinte csak csajok vannak a lovardában) kedves, mégse erőszakol meg senkit.

Elég csúnya előítélet ez, inkább menjen ki veled anyukád is néhányszor, és ismerjétek meg az környezetet, mint hogy félj kimenni a lovadhoz.

Ha te nem kacérkodsz, akkor kevesebb a félnivaló. Max legyen nálad egy mobil

2012. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Amikor ki akarom hívni akkor annyit mond, hogy "nem vagyok kíváncsi a lovakra és a lovardára, se az edzőre!" Csak az a gond, hogy már lyukat beszélt a fejembe és tényleg félek kimenni. :S Csak elég gáz, hogy azt se tudom mondani, hogy felesége van meg normális otthona, mert ott lakik egyedül a lovakkal.
2012. okt. 30. 13:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az edzőre nem kíváncsi bocsi elírtam, hanem a lovászra.
2012. okt. 30. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már megszívtam egyszer egy ilyen magányos lovásszal. :/ Egyedül ne menj ki, kérj meg valakit, aki kimegy veled arra az 1-2 órára.
2012. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért mi történt?? :O
2012. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!