Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen téli lovaglócipőt...

Milyen téli lovaglócipőt ajánlanátok? (ha lehet bőr legyen és max 20 ezerig)

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

10-15 ezer Ft körül már lehet kapni jó kis thermocsizmákat.

Pl ez is jól néz ki: [link]

Bőrből még nem nagyon láttam bélelt lovaglócipőt, ha meg van, az nem 20 ezer, hanem több.

2012. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 20-ból már csinálnak neked amilyet szeretnél, keress meg egy csizmakészítőt, Böröcz, vagy Demeter pl..
2012. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Téli csizmák általában nem bőrből vannak. Thermo csizmának hívják őket, aminek a lényege, hogy bokáig valami műanyag-anyag, ami vízálló, utána pedig mindenféle műszálas vízlepergető stb... Esetleg vehetsz egy nagyobb bőrcsizmát, amibe felveszel vagy öt zoknit, de én még így is tudtam fázni... Ne foglalkozz vele, hogy hogy néznek ki, vegyél egy jó meleget:) Én 10ezerért vettem, és még csak nem is csúnya:)
2012. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a thermo bevált, jó meleg :) az enyém mondjuk nem szép, de ez van.

Láttam már bélelt bőr is, mondjuk az nem két fillér :) A 2. válaszoló szerintem kicsit régen nézett csizma árakat, 60 a minimum a nevesebb helyeken, a szimpla csizmából...

2012. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!