Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Véemény? (nem akarom megvenni)

Véemény? (nem akarom megvenni)

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok a nálam jobban hozzáértők észrevételeire. Főleg az ugrásra..

[link]



2012. nov. 9. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ez meg az ugrás két külön dolog. 40 cm-en is lóg a lába,ezen túlmenően nagyon ronda a stílusa,rossz felépítésű. Valószínű ,hogy még a kantározásnál is lehetnek vele problémák,gondolom ezt abból ,hogy rajta hagyták a kötőféket. De én ilyen igénytelen embertől egyáltalán nem is vennék lovat,ha még egy ínvédőt sem képes felrakni a ló lábára ugráshoz. 4 éves a ló ,így a képeket elnézve tuti nincsen normálisan belovagolva csak amolyan ereszd el a hajamat módra felb@sztak rá egy nyerget azt hajrá.... Még ha megakarnád venni akkor is azt tanácsolná, ,hogy ne tedd,pláne ennyiért,ezért még irányárba is sok.
2012. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát azért ez több mint 40cm de az ugróstílusa tény, hogy hagy "némi" kívánnivalót maga után... Egy jobb lovassal sok mindent korrigálni lehetne, de az a kislány a nyeregben nem igazán biztos sem magában sem a lóban ez innen látszik.
2012. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nincs jól lovagolva szegény, sok érte ez az ár.
2012. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gánt az apja, imádom azt a lovat, szerintem normális lovaglással igen jó ló lehet belőle. Szegény ló nem tehet róla, hogy így lovagolják.
2012. nov. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az az ugrás :DD A csaj is béna, összevissza fogja a szárat amúgy is. Szóval így a sz@r lovaglás miatt nem lehet erről a lóról véleményt alkotni. Mert lehet, hogy tudna ő ugrani, hogyha lenne normális lovasa.
2012. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!