Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 156 cm vagyok, hülyén néznék...

156 cm vagyok, hülyén néznék ki egy 130 cm-es pónin?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 06:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a kérdés ,hogy te szeretsz-e lovagolni rajta ha elbír akkor nem számít a külső
2012. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Rövid sztorit mondanék el és abból már rájössz a válaszomra. Tehát már nagykorúként elmentem melózni egy tanyára (gyerektáboroztatás, lovagoltatás, korigáló lovaglás) A farmon három Izlandi és három Haflingi volt. Mindegyiken ültem ugyanis bakoltak a gyerekek alatt stb. Az egyik izlandi az egy 126cm es Izlandi volt. Jólvan persze kicsit hülyén nézet ki de mivel ő volt a legizgágáb ezért relatív sűrűn lovagoltam rajta. Kiderült tök jó fej egy póni. Én egyébként 158 magas vagyok és hát képzeld el milyen lehetett a azon a picikén a látvány. Ám az a kis ló nagyon szépen telyesített mert a kemény munka végén terepen kicsit ugrattunk és nagyon ügyi volt. Magyarul nem baj az a kis testű póni. Egyébbként én személy szerint jobban kedvelem a hatalmas lovakat 170 től de imádtam ezt a picurt is. Ha van időd dolgozni velük nagy telyesítményre képesek.
2012. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz versenyezni, akkor semmi probléma. Ha viszont igen, akkor nézik a ló-lovas arányt, és ott leronthatnak.

Egyébként ha csak simán hobbiból ülsz rá akkor nem baj.

2012. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem nem nézel ki hülyén én is ilyen magas vagyok kb és nekem is ilyen magas pónim van talán pár centivel magasabb de nekem nem ér le a lábam róla csak egy kicsit mert nekem kicsi lábam van.
2013. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!