Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez kamu videó lehet? ILyet...

Ez kamu videó lehet? ILyet még nem láttam!

Figyelt kérdés

Nem láttam, hogy ló ilyen durván emberre támad volt. Hisz menekülő állat. Nagyon ijesztő és furcsa.

http://www.youtube.com/watch?v=J95LsygVMaQ&feature=related


2012. nov. 21. 17:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem lehet. Ez valamilyen zavargások idején történt, teljesen megőrült.
2012. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az anyját, ez nem semmi...rasszista ló!
2012. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én láttam egy természetfilmet, ahol a musztáng mén megölt egy csikót, mert az nem tudott felkelni és visszatartotta a ménest. Megfogta a marjánál és 6-7 métert repített rajta. Félelmetesek tudnak lenni. Az állatokkal sokkal nehezebb lenne, ha tudatában lennének a saját erejüknek.
2012. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem vagy kamu vagy ezt a lovat az emberek rontották el ennyire veréssel.

a lovak nem tudnak gonoszak lenni egyszerűen csak zavarodottak

2012. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egy kicsit zavarodott, meg ha jól láttam az elejèn dobálták..
2012. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem látott utat a menekülésre tehát támadott. Ki tudja mit tettek vele előtte.:( Azt meg végképp nem hogy ezek után mi lett vele..
2012. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem látott kiutat...megijesztették n tudott merre menni, kozeledett a rossz...hat nincs mas mint szembe szallni
2012. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ettől még lehet ilyen egy ló. Szerencsétlen megrémült. És amúgy is problémái vannak úgy látom. Nyilván ő érzi magát az ALfa lónak. Innentől kezdve bármi megengedett.
2012. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki tudja mit tettek vele azelőtt és a felvételen is látszik, hogy a háttérben lévő emberke megdobta. Egyértelmű, hogy ha már sok mindenen ment keresztül előbb-utóbb kiborul a bili...
2012. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ez a ló meg van rémülve. Annyi esélye van, hogy revansot vesz. Biztos, hogy nem az ördög szállta meg. Tutira bántalmazták előtte:(
2012. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!