Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyen üléssel át lehet menni...

Ilyen üléssel át lehet menni a rajtengedély vizsgán?

2012. dec. 12. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nézik az ülésbiztonságot, tudni kell kengyel nélkül lovagolni, a kengyelt vágta közben is meg kell tudni találni. Szerintem nem túl nagy kunszt megcsinálni (persze a vizsgáztatókon is múlik, én normálisakat fogtam ki). Tényleg nagyon alap dolgokat kérnek, ami szerintem egy hobbilovastól is elvárható. Edző élőben jobban meg tudja mondani, hogy megfelelő-e ez az ülés. Rajtengedély vizsgához pedig kötelező az edző.
2012. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképp edzővel kell menned vizsgázni, szóval ő meg tudja mondani, vagy ha nincs akkor keress egy jó hírűt, de szerintem még bőven van mit finomítani rajta.
2012. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem még gyakorolj.. nagyon nagyon sokat!
2012. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem azért az a minimum, hogy ne pumpáljon így a kéz és száron álljon a ló, hogy ne legyen ilyen szinten ferde, hogy ne úgy forduljon a kanyarban, mint egy busz...


A síkmunkát kellene többet gyakorolni mert amíg az nem elfogadható tök felesleges az ugribugri, mert csupán a ló jóindulatán múlik, hogy arra megy amerre akarod, ugyanis lovagolva nincsen.

Amikor meg rossz lábra ugrik be azt végképp nem tettem volna bele a videóba.

2012. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Maximálisan egyetértek az előttem válaszolóval, nem csak hogy rajtengedélyre nem küldenélek, de egy normális oktató visszaültetne futószárra, vágtázni legalábbis mindenképp.

A kezed kileng mint a hegyesihatár, az egész vágtát végig pattogod, és még sorolhatnám. Gyakorolj még nagyon sokat :)

2012. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak letörni, de esélytelen.
2012. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez szerencsére nem én vagyok. Egyik ismerősöm, aki nagyon el van szállva, tavasszal akar ezzel a lóval rajtengedélyt tenni.:| Kíváncsiságból megkérdeztem:)
2012. dec. 13. 18:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit megbántani, de őt még nagyon is vissza kellene tenni futószárra!Ez nagyon ,,bucsús,, ló!Az a szerencséje!
2012. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Gratulálok mért jo ha megalázol másokat. Amugy te sem vagy külömb.De igazad vann tök jo dolog lehet az embereket meggyalázni egy egész világ elött olyan dolgokkal amik nem igazak vagy már 2 évvel ezelötti tényekkel. De pont te beszélsz aki nem is tudom miért ment el a lovardábol mert talán mindenki kiutálta vagy egy bizonyos ok miatt amit simán kiírhatnék de nem mert nem süllyedek le a szintedre. Sikerült bemutatkoznod igazadvan ilyen vagy te mindenkit megalázol amikor nem is ártott neked. Grat Somogyi Alexandra..
2012. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ja és mellesleg a lovas és a lo is akkor látott elösször akadályt 2 év alatt igen is ugroedzővel tanul azóta és a ló is megismerkedett az akadályokkal és az ugrásokkal.Nagyon nem szép dolog hazugságokat terjeszteni másokrol akikkel éppen összevesztél és olyan dolgokat megosztani a világ szeme elé ami nem aktuális.
2012. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!