Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek túl Puccos v mi?

Szerintetek túl Puccos v mi?

Figyelt kérdés
Egy fjordot és egy haflingert lovagolok. A fjordon minden cucc lime-zöld ( ínvédőtől a zablagumiig) a hafin meg minden lila ( ilbolya ) szintén mindene ilyen. Új lovardámba tiszta utálatosan néznek rám... nekik egyszerűbb cuccaik vannak és nemtudom hogy mibajuk azzal hogy összeillőek a cuccok. szerintetek?

2013. jan. 5. 15:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a színekkel van a gond, nem azzal, hogy összeillik, lehet én is furcsán néznék. De ha neked ez tetszik, ne érdekeljen, ki mit gondol.
2013. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
:D én a lovakon divatolom ki magamat! :) nem viszem túlzásba! Hát nekik meg szakadt 1000 éves agyonmosott piros nyeregalátétjük van a 4.000.000forintos lovukhoz.
2013. jan. 5. 15:47
 3/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a rikító színeken vannak kiakadva, nem azon, hogy minden összepasszol. Ha például csupa barna cucc lenne a lovaidon, az senkinek nem tűnne fel.
2013. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
bukón viselkednek pedig semmit nem csináltam. elösször kedvesek voltak aztán meglátták a szerelést és"elbunkultak"
2013. jan. 5. 15:55
 5/29 anonim ***** válasza:
54%

mert nem a lovon kéne divatolni. Én is hülyét kapnék, ha valaki ilyen rikító színű cuccokkal állítana be.

Ha piros, barna, fekete, fehér, sötétkék, sötétzöld színeknél még ízléses is lehet, de a lime zöld a legtöbb lovasnak sok(k).

2013. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%

Akkor én meg megkérdezhetném, hogy neked miért baj ha valaki egy 1000 éves piros alátétet használ? Mert ő nem a lován éli ki magát?


Nem mindenki szereti a színes cuccokat, ráadásul könnyen lehet hogy mások egyszerű színű felszerelése sokkal jobb minőségű mint a tiéd. Szerény véleményem szerint a zöldben-pinkben-lilában karácsonyfának kicsicsázott lovak szánalmas látványt nyújtanak. Persze ez nem az ő hibájuk.

2013. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én is szoktam divatolni, úgymond, de normálisan, és mértékkel. Hülyét kapnék én is, ha így meglátnék valakit, ilyen cuccokkal. Meg attól még, hogy régi az izzasztó, még lehet, hogy a célra tökéletesen megfelel.
2013. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
hát kétlem hogy jobb minőségű lenne. Beszólnak ogy ízléstelen cuccai vannak a lovaknak. Hát... nemtudom nekem ez az ízléstelen. nekem tettszik és nemtudom miért kell ezért bunkózni
2013. jan. 5. 16:25
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az a kombináció van amit te leszóltál. Tök fölösleges otthonra a legjobb cuccokat elhordani (itt gondolok az alátét fásli lábvédőkre, nyilván nem a nyeregre). Én is kinéznélek ha odajönnél a lovardánkba, lesajnálnád mert én nem otthoni lovaglásra csicsázom ki a lovamat, és közben extrém hülye színű cuccokat raksz a sajátodra. Honnan tudod hogy versenyen mit raknak föl? Majd ha egy kicsit tapasztalt leszel rájössz hogy a lovaglás nem arról szól hogy milyen cuccaid vannak. Én is törekszem arra hogy a lovam esztétikusan nézzem ki, de ha túlzásba viszi valaki az röhejes és idegesítő. Kislány koromban csináltam ezt. Egyébként ha elmész egy díjugrató versenyre és megnézed hogy nem versenynapon a lovasok miben lovagolják le a lovukat, látni fogod hogy a tudást ők sem a csicsa zablagumiból szülik. Ahelyett hogy ráköltesz x forintot otthoni cuccokra vehetnél hasznos dolgokat a lovadnak. Biztos tudnék olyat mondani ami nincs neki és jó volna ha lenne.
2013. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 tücsök500 ***** válasza:
A te dolgod. Olyan cuccokkal lovagolj amikbe jól érzed megad és tetszik neked :) Rikító de kit érdekel ?? Majd megszokják! Ne halgass senkire ha te így érzed jól magad és ha neked ez tetszik :) Énis imádom a rikító szineket :D
2013. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!