Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A szomszédunkban két méteres...

Pálpusztai Dezső kérdése:

A szomszédunkban két méteres pórázon tartanak egy kisebb termetű lovat. A betonon ácsorog, ilyenkor a mínuszokban is. Én nem értek hozzá, ez így normális?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 12:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a reagálásokat!Állatvédőknek ment a jelzés,ha történik valami,jelezni fogom.
2013. jan. 19. 17:05
 12/15 A kérdező kommentje:
Jó...hát akkor felvettem két állatvédő szervezettel a kapcsolatot,valamint a jegyzővel is.Aztán a nagy semmi.Úgy vettem észre,hogy ameddig csak dumálni kell,az nagyon megy nekik.Amikor meg végre csinálni is kéne valamit...Akkor az a ló ott fog elszáradni.
2013. jan. 30. 15:20
 13/15 anonim ***** válasza:
Kiknek szóltál? Mit mondtak?
2013. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az egyik szervezetnek leírtam a tényállást.Négy nap múlva visszaírtak,hogy küldjek egy fényképet.Akkor felhívtam őket,a telefonban is elmondtam a szitut,a ló címével,az én címemmel,nevemmel,anyám nevével stb...Jó,de akkor is küldjek egy fényképet.Hát ezért hagy ne vegyek már százezerért egy teleobjektívet...A másik szervezettel egyből telefonon beszéltem.Nagyon fel voltak háborodva,mondták,majd megnézik.Ez meg kb. két hete volt.A ló meg azóta is köszöni,megvan.De egyébként úgyis mindenki a jegyzőhöz irányít,az meg pont leszarja a dolgot.Hát ennyi.Lehet,hogy csak nekem nagyok az elvárásaim,nem kéne annyi műholdast néznem...
2013. jan. 31. 00:27
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyébként pár napja szerintem már van egy birka is.Legalábbis bégetést hallok.Most halál komolyan.Vagy a ló béget...Na most azt tudni kell,hogy ez egy családiház-nyaraló övezet.A környező házakban pázsit,medence,anyám kínja...Úgyhogy elég jó az összhatás.:-)
2013. jan. 31. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!