Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehetséges magánedző?

Lehetséges magánedző?

Figyelt kérdés
Írta valaki az oldalon hogy lovarda helyett jobban megéri a magánedző. Ez mind hogyan lehetséges? (Szegedi vagyok)

2013. jan. 20. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szakág érdekel, akkor beütöd hogy ... edzők (a ... a szakágat jelöli) és keresel edzőt Szegeden, általában az edzőknek van saját lovuk is
2013. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de nem egyszerű, mert sok edző, vagy esetleg díjlovas nem oktat a saját lován, csakis saját lóval rendelkező lovasokat vállal. Persze aki keres az talál, vagy ha mégsem beszállhatsz feles bértartásba.


Én magam sokáig keresgéltem ilyen lehetőséget, mivel herótom van a lovasiskoláktól és attól, amit ott a pénzemért kapok. Soha nem is fizettem a lovaglásért, és mire találtam volna edzőt addigra tárgytalanná vált a dolog.

2013. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt kétféleképpen tudom elképzelni: van lovad és kijár hozzád, vagy bérelsz egy lovat egy loviból és oda jár ki (bár ennek nem mindenütt örülnek).

10 alkalom osztályban lötyögés vs 10 alkalom magánedzés utóbbin sokkal nagyobbat fejlődsz azonos idő alatt, mert így csak rád hárul a figyelem, így minden hibád ki tudod javítani, ráadásul ha saját lovad van, akkor a ló gyengeségeit is kiszúrja és olyan feladatokat ad, mely az ő fejlődését is segíti

2013. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van saját lovam, de még csak márciusban tölti be az egy éves kort.
2013. jan. 20. 23:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!