Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok a galopplovakról...

Mit gondoltok a galopplovakról és a versenyzésről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nagyon jó.ÉN is szeretnék majd ilyet tanulni!!!! :)

Csak hobbinak jó nem lehet belőle megélni.

2013. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Meg lehet belőle élni, csak nem Magyarországon, kivéve ha kiemelkedően jó lovas vagy.


Én szeretem a galoppot minden szépségével és szörnyűségével együtt, a telivéreket pedig kifejezetten kedvelem versenyben és azon kívül is.

2013. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Kipróbálnám, látványos sport. Szeretem a telivéreket nagyon. Bár a lábaikat eléggé "elhasználja".
2013. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
én szeretem nézni őket, olyan gyönyörűek! (Overdose pacink benne van a világ 10. legjobb versenylova között)
2013. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
elnézést, már nincsen, még egy szezont fog végigfutni Dózi, azutám fedén lesz belőle, ménesbe küldik! (4. voltam)
2013. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pár évig dolgoztam versenyistállókban.Egy egészen különös világ,de nagyon jó.

És az is,ha kezed alá kerül egy csikó,gondozod,tanítod,és később látod versenyt nyerni.

És ha egyszer esetleg ménesbe kerül,a csikójával kezdődik újra minden.

Jó azt mondani egy lóról,hogy "az anyjával is én dolgoztam" :)

2013. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Unalmas ha az ember nem a pénzért csinálja. A lovakat kb. 6 évesen max nyugdíjazzák, mert tökre megy a lábuk, mivel már 2 évesen a versenypályán futnak. mondjuk mostmár moderálták, hogy egész pályán csak 5x húzhat a lóra, de eddig szanaszét verték őket. Több lónál volt a boncolás után véraláfutásokkal teli a fara. szal szerintem nem jó és unalmas.
2013. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez mondjuk igaz, viszont a verseny pályájuk után általában eredményes tenyészlovak lesznek belőlük, boldog életet élhetnek, kivéve az olyan tragikus eseteket, mint Ruffian aki összesen 3 évet élt, élete 10 versenyén veretlen maradt, a Nemek Harca közben eltört a lába, a sikeres műtét után azonban közvetlenül újra eltörte mindkét lábát, és el kellett altatni.
2013. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Viszont azt is figyelembe kell venni,hogy például egy bérlovardában hány ló megy tönkre 4-5 év alatt.Legalább annyi,mint a tréningben lévő telivérek közül.

Csak azzal nem nagyon foglalkozik senki.

2013. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A lovaglás lelket emelő, fizikumot fejlesztő, emberségre tanító szép elfoglaltság! "A ló is ember" (Csurka/

A lovak versenyeztetése szép látvány!

De a fogadások az nem sport!

Ott néhány ember milliókat szerez pár óra alatt, a többiek meg legatyásodnak!

Meg kell tanulni mindenkinek, hogy a szerencse játékoknál

1. veszteni kötelező

2, nyerni lehet

3 visszanyerni soha a büdös életben.

Szóvak csak az fogadjon, aki a fogadásra feltett pénzt akár a kukába is ki tudná dobni!

2013. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!