Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen zablát ajánlotok...

Milyen zablát ajánlotok csikózabla után?

Figyelt kérdés
végre rászántam magam,hogy egy újat beszerezzek,mert már tarthatatlan a helyzet. a csikózablát szinte ki is téphetem a szájából,annyira nem reagál... milyet kellene beszereznem,amivel kicsit hathatok rá?

2013. jan. 27. 14:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves hetes, és társai. "Ha nem vagy hajlandó elfogadni amit a sok okos és tapasztalt ember mond neked, akkor egy retardált vagy".

Magamról tudom, és ezt egy régebbi kérdésemben ki is fejtettem, hogy ha kioktatjátok szerencsétlen kérdezőt, bármennyire hasznos és logikus dolgokat írtok, akkor is sértődés lesz a vége. Ez egy emberi dolog. Minden ember beszólásnak veszi/venné. Szerintem ti is...

Annyira nehezetekre esik, most komolyan, ennyire nagyon megerőltető normális hangnemben reagálni? Persze, lehet pattogni, hogy akkor ne kérdezzen. Igen.

Vagy... akkor nem kell válaszolni, ha csak így tudsz. Komolyan, az én arcom ég a kommentektől, amiket itt látok, el tudom képzelni szerencsétlen kérdezőt.

Most meg majd elképzelhetem magamat is.

2013. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!