Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha el akarom kezdeni a lovamma...

Ha el akarom kezdeni a lovammal ezt a szabad idomítós, Parelli dolgot, de nincs pénzem répabotra akkor helyette használhatok sima lovagló pálcát? :O

Figyelt kérdés
vagy mit ajánlotok?

2013. jan. 27. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze :) A lényeg hogy elég hosszú legyen, kényelmesen és biztonságos távolságból tudd neki adni a jeleket. Plusz nem árt ha a végére kötsz egy kis könnyű kötelet, olyan is van a parellis boton.
2013. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem értek ehhez az egészhez, de tudtommal néha meg kell vele nyomnod a lovat, azt meg nehezen tudom elképzelni hogyan fogod csinálni egy rugalmas lovaglópálcával.
2013. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, fölösleges rá annyi pénzt kidobni. :) Pl. Tászler Melinda is egy idomítópálcát egy zsinórral megdobva, plusz egy ügetőostort használ. :)
2013. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a répabottól fog megbízni benned. Nem a paraméterek a s zíne és az anyaga miatt. Hanem a testbeszéded miatt. Én nem is használtam répabotot, csomózott kötőféket és egyéb francokat. És mégis elértem amit akartam.
2013. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a bozótosból törsz egy botot az is jó, csak csiszold le a végét, hogy ne szúrjon. A lovagló pálca ehhez túl rugalmas.
2013. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!