Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudok lősörényt venni...

Hol tudok lősörényt venni vagy kapni?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha bemegyek a lovardába h kéne kiröhögnek?

mennyi az esélye hogy idegennek adnak-e?

vagy hol tudnéák szerezni?

köszi a válaszokat előre is


2013. febr. 3. 22:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
LÓsörény boccs xD
2013. febr. 3. 22:02
 2/16 anika6 válasza:
Hát nem hiszem, hogy a kedvedért levágnák a lovaik sörényét. Esetleg vágóhídon próbálkozhatnál???? Amúgy mennyi kellene?
2013. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
a lónak mindig levágják a sörényét azt hallottam állitolag ugy is van.. nem probálkoztam még vágohidon. de miért ott lehet? akkor lovardába nem lehet? fodrász vizsgám lesz és azzal a legjobb fodrászkodni szal vizsgámra kéne :S
2013. febr. 3. 22:19
 4/16 A kérdező kommentje:
3 különböző a fekete a legsürgősebb aztán fehér és barna kellene a farkárol a sörénye :S szoktak ilyet ajándékba is adni... most lehangolodtam :D
2013. febr. 3. 22:20
 5/16 anonim ***** válasza:
Olyan hosszú sörényt nem hiszem hogy levágnak neked, amin te tudsz fodrászkodni.:/ :)
2013. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A sörénye az a nyakán van, nem a farkán...!

Egyébként a sörény levágása nem a leg egészségesebb a pacinak. Persze nem sántul le, de nem is lesz mi védje nyakát (üstök esetén szemét) a legyek ellen.

2013. febr. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi nem vágjuk se a sörényét a lónak sem a farkát. Amúgy a sörény elég gyenge, sőt sok lónak nem is lesz 10-15 centinél hosszabb, mert vékony szálú és törik, a vaskosabbak hosszabbra nőnek, de amelyik megolyan hosszúra van hagyva, az nem fogja a kedvedért megnyírni a lovát.


Faroknál meg a csődör vagy herélt ló farka a jó, mert a kanca sokszor lehugyozza, az is törhet. Farokból max vékony tincset adnak, mert elég sokáig tart mire visszanő.

2013. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha eljössz érte, én tudok adni egy tincset a lovam farkából :) Fekete, és vörösesbarna melír van benne (nincs festve, alapból ilyen)
2013. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

de nekem a farkárol kell a szőr, minden lonak vágják, és egy csomot szoktak ajándékbe adni :S

Nagyon kéne de nem csak egy tincs :S

2013. febr. 4. 13:54
 10/16 A kérdező kommentje:
esetleg ugy meglehetne oldani, hogy több lotol kérek 1-1 tincset és akkor jo dús lesz... de jo lenne ha összejönne *.*
2013. febr. 4. 13:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!