Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek nagyon gáz?

Szerintetek nagyon gáz?

Figyelt kérdés
A lovam marmagassága a vállam alá ér kicsivel...és sokan szekálnak vele.Tényleg gáz?
2013. febr. 5. 18:38
 1/6 compactegon ***** válasza:
100%
nem, ha nem 128 centi vagy? :)
2013. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Most az a lényeg hogy hogy nézel ki mellette vagy az hogy hogyan érzitek magatokat együtt?
2013. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem :) 178 cm vagyok...ez az! Imádom,szeretem,de még nem ültem rajta mert csikó. És azzal szoktat szívatni,hogy pónim van ráadásul még nem is ültem rajta...persze másoknak egy sudár,hatalmas ló,de nekem meg kicsit..állítólag.
2013. febr. 5. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Szóval 160 centi körüli? Az nem gáz. A lovas magasságát egyébként sem a ló magasságával lehet kompenzálni (mert 170 felett lovakat ritkán találni), hanem az övmérettel, vagyis az erősebb felépítéssel.
2013. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyem is alacsonyabb mint en es mar nem is csiko

Ha csiko akkor meg nocesben van es kicsit nagyobb lesz

2013. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

Annyiban számít, ha egy ló kicsi a lovashoz, és szerintem a te esetedben az, hogy sokkal nehezebben fogsz egyensúlyt találni rajta.

IGEN számít a ló és lovas magassága, ne viccelődjetek már....

2013. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!