Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A régi típusú Wintec 250...

A régi típusú Wintec 250 nyeregnek is cserélhető a marvasa? (link)

Figyelt kérdés

[link] Ez a régi, itt is írta a cserélhető marvasat,

[link] de az újban külön újításként említi...

[link] Ezek meg a marvasak. :)



2013. febr. 8. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem pontosan a kérdést... a linkelt régi típusúnál is régebbire gondolsz? Vagy más típusúra?


Az újnál szerintem csak a rendszert változtatták meg, lehet, hogy csak könnyebb kicserélni, adtak neki egy új nevet és piacra dobták magasabb áron.

2013. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Wintersunset, ezt gondolom én is, de hétha van valakinek tapasztalata vele, mert lehet, hogy ezekkel a marvasakkal már nem működik a régi, és a hozzá valót már nem forgalmazzák, elképzelhető ez is... Első nyerget keresek az első lovamra, de sajnos a legtöbb helyen csak verébnek nézik a vevőt, pláne ha elmondom, hogy első csikómnak lesz első nyereg, próbáltak már 100000-ért sz*rt rám sózni, azért érdeklődök itt. Ugyanezt a cserélhető marvasat amit 3000-ért linkeltem, lehet kapni 6-8000-ért is...
2013. febr. 8. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
A boltban meg tudják mondani, hogy az adott, régebbi típushoz jó-e az a marvas, amit árulnak hozzá, aztán ha találsz máshol olcsóbban, akkor megveszed ott. Én sajnos nem tudom, de nekik kellene. Gondolom nem árazzák át csak azért, mert lehúzhatónak nézel ki. :)
2013. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a wintec 250-esnek is cserélhető a marvasa!! :) Nekem van egy eladó ha érdekel! :)) (mármint wintec nyereg)
2013. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!