Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Horze kantárak? Vélemény?...

Horze kantárak? Vélemény? Mennyire tartós, jóminőségű?

Figyelt kérdés
találtam mexikói kantárat Horze termékben vagy bármilyen más tök jó kinézetű kantárat. De sok helyen itt láttam, hogy nem jó, meg kacat termék meg ilyenek. Ez igaz? Tényleg ennyire redva lenne?

2013. febr. 10. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam róluk, hogy túlárazottak, szóval annyit nem érnek, amennyiért megpróbálják eladni őket.
2013. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbbje amivel találkoztam tényleg elég gagyi...Megrendeltem mert szép volt, de már a tapintása sem tetszett, meg érezni lehetett rajta, hogy az "olcsóbbik" fajtából való...
2013. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is van Horze kantáram, szerintem kinézetre, és minőségre is jók, évek óta használom!

Amúgy Horze-nál is van olcsó 6-7 ezer-ért, és 25 ezer-ért is kantár, nekem közepes áru van.

2013. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!