Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a sárga melyik árnyalata?

Ez a sárga melyik árnyalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos nem nagyon értek a pontos színárnyalatok megnevezéséhez, remélem, ti esetleg jobban tudjátok.

[link]

[link]



2013. febr. 14. 14:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2013. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Domii. válasza:
Szerintem sötét sárga vagy májsárga
2013. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

11. - egy gportal-os oldalban semmi hitelesség nincs (főleg, ha az izabella fakót aranysárgának nevezi)

Ez a ló egy egyszerű, hétköznapi SÁRGA. Igaz, egy kicsit sötét árnyalata van, de még nem nevezném májsárgának.

2013. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Májsárgának én se, a sötét és a sima sárga között nem tudok igazából dönteni, mert összehasonlítva például a gidránokra jellemző sárgás színnel... Annál sötétebb.
2013. febr. 14. 22:45
 15/20 anonim ***** válasza:
Sárgának biztosan sárga mivel a sörénye és a lábvégek színe megegyezik, méghozzá barnássárga tehát a ló sárga.A sárgának van több színárnyalata ezen belül vörös sárga.(Egyébként a színárnyalatok: világos sárga,agyagsárga,sárga(aranysárga),vörös sárga,májsárga,szén/szög sárga).
2013. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
EZ EGY BARNA LÓ!!! HA TE SÁRGÁNAK LÁTOD AKKOR BAJ VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............
2013. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16.-nak:

"Sárga - ha a sörény barna, akkor a ló sárga, a hosszú és a fedőszőrök a világossárgától a sötétbarnáig váltakoznak, a bőre palaszürke" - Wikipédia: [link]

google: [link]

2013. febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
16. - ha nem értesz valamihez, akkor kíméld meg magad, de legalábbis ne járasd le azzal, hogy próbálsz hozzáértőnek tűnni. Nincs barna ló (sárga vagy pej), ahogyan fehér sincs (albínó vagy szürke).
2013. febr. 23. 19:03
 19/20 anonim ***** válasza:
utolsó előtti veled van nagy baj ha azt hiszed van barna ló. -.-" pej sem lehet mivel a sörénye és a farka nem fekete. sztem csak simán sárga :)
2013. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy vorossarga lo.
2013. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!