Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hol tároljátok a lovatok...

Pivekla kérdése:

Ti hol tároljátok a lovatok papírjait?

Figyelt kérdés
Magatoknál otthon, kint a lónál? -> De ott hol? Mi van ha ellopják?
2013. febr. 17. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itthon és ugyan ott ahol a kutyákét és a görényét :D Ha ellopják lehet újat csináltatni szerintem
2013. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Porosodik a fiók alján, kb ennyi a haszna. Náha ha olyan kedvem van belepecsételtetem az oltás. De jobbat mondok, lószállíással foglalkozó barátomtól soha de soha nem kérték még a ló papírjait, szóval kb ennyi a haszna. Egyedül versenyen szívóznak vele, hogy nem tűnjön olyan feleslegesnek.
2013. febr. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk le kellett adni a loviban, ahol a lóállat bértartásban van.
2013. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha lovardába akarod vinni, akár egy több napos terep, akár egy verseny miatt, igenis elkérik, mert ha nincs meg az oltása, akkor senki se akarja, hogy jöjjön, és megfertőzze a többit is... Szállításnál is elkérhetik, nem nagyon szokták mondjuk.

Én itthon tartom a papírt, oltásait iratom be, olyankor beviszem. Ha a lovardában tartanád inkább, akkor ha van egy zárható szekrényed, oda tedd be.

2013. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2013. febr. 23. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!