Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehetne fehér ny. Alátétet...

Lehetne fehér ny. Alátétet színesre festetni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,h fehér nyeregalátétet színes ruhafestékkel átfestem.Szerintetek befogná?

2013. febr. 22. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy befogja, csak nézd meg az alátét összetételét és a festék használati utasítását, nehogy károsítsd az anyagot.
2013. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A ruhafesték rettenően oldódik. Tehát ha van egy szürke lovad és befested mondjuk pirosra az izzasztót nagy valószínűséggel a ló háta is piros színben fog pompázni amint leizzad :))
2013. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ecetes vízzel kell kiöblíteni mindig a ruhafestékkel befestett anyagokat.:)
2013. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pont szürke lovaim vannak :D én is ettől félek,h befogja őket.... valaki már csinált ilyent?
2013. febr. 22. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Én már festettem ruhát, arra már nem emlékszem, fogott-e utána, de abból kiindulva, hogy idővel rendesen kifakult, gondolom igen. Arra viszont nem gondoltam, hogy befoghatja majd a lovat. :)

Lehet hogy jobban jársz ha veszel egy színes alátétet...

2013. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az egészet festenéd, akkor már inkább vegyél színes alátétet, de ha egyedi mintákat akarsz vagy nevet írni rá, akkor vegyél textil filcet, vannak egész tartósak. Ha meg megfakul a minta, áthúzod még egyszer. Első mosáskor kicsit enged, de utána fennmarad.
2013. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan borzasztóan drága egy nyeregalátét, hogy megérje kínlódni a ruhafestékkel és hasonlókkal. Én speciel most vettem 6db márkás használtat, összesen ötezerért. :-)De újonnan se annyira horror szerintem az ára, ha valami átlagos márkát veszel (pl. Nagylovasban a Domingo).
2013. febr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
van 10db alátétem,de a fehéreket nem használom használati nyomok is vannak rajtuk stb ezért gondoltam a festésre. egy szinező 600ft :)azért egy jobb fajta alátét 10eft körül van az azért nem olcsó,pedig nem is nagy márka
2013. febr. 23. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!