Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szlovákiában olcsóbbak a nyergek?

Szlovákiában olcsóbbak a nyergek?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy Zaldi Star nevű fekete ugrónyerget, egyszerűen gyönyörű, és arra gondoltam, hogy mivel itthon használtan kerül 130 ezerbe, akkor lehet, hogy kint meg újonnan ennyi. Remélem, hogy így van, mert egy barátom barátja meg tudná venni nekem, de persze csak ha ilyen árfekvésben van.

#nyereg #árfekvés #Szlovákia #Zaldi Star #fekete ugrónyereg
2013. márc. 5. 21:35
 1/4 anonim válasza:
Szétnéztem a neten, 1426 euró és csak megrendelésre kapható.
2013. márc. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, mégis mért lenne olcsóbb? Mégha Kínából jönne, ott se adnák féláron az újat.
2013. márc. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Valletta ***** válasza:
Az új ára szerintem mindenhol nagyjából ugyan annyi. Inkább a neten nézz körül, hátha kifogsz egy használtat olcsóbban, ha nagyon meg van szorulva a tulajdonosa.
2013. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Gondoltam, hogy azért lehet olcsóbb, mert Amerikában élő rokonunk fog venni testvéremnek telefont, ami 170 körül lenne, kint pedig meg tudja venni 100-ért. Nem tudom, hogy mennyire feketén, de az a lényeg, hogy olcsóbb.
2013. márc. 6. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!