Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tetszik nektek ez a ló? (Kép)

Tetszik nektek ez a ló? (Kép)

Figyelt kérdés
Vélemény? :)
2013. márc. 10. 19:23
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Amúgy valaki kérdezte a fajtáját,:holsteini
2013. márc. 10. 20:28
 12/35 anonim ***** válasza:
21%
Túl tökéletes. Szépen izmolt nagy szép. Valszeg nyereg alatt is pöpec. Ahogy így ránézek az az első szó ami az eszembe jut, hogy unalmas. Semmi fantázia nincs már benne.
2013. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%

Ha most azt mondom, hogy tetszetős küllemű paci, akkor megveszed? Ha meg azt, hogy csúnya, akkor nem?

Szerintem fontosabb, mit tud, milyen a természete, mire kell neked, alkalmas-e arra, amire szeretnéd és mennyi az ára.

De küllemre nem rossz. :-)

2013. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Nincs annyi pénzem, hogy megvegyem sajnos :) De egy ugyanilyen küllemű lovat keresek égen-földön. Csak elgondolkodtatott a sok negatív vélemény. (habár a családunkban a Percheron ló a favorit, lehet ez a magyarázat arra, hogy a sportosabb lovakra már fújolnak a szüleim :D )
2013. márc. 10. 20:45
 15/35 anonim ***** válasza:
Hogyé' aggyák ezt az állatot? :D De amúgy nekem nagyon tetszik, szép a nyaka, ajaj, nekem is kell, verekedjünk meg érte :D De viccet félre tolva, mennyibe kerül? Nem mintha lenne 20 forintom is rá:)
2013. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Az ilyen kiállású, küllemű lovak mindig iszonyat drágák. Én mondjuk egy lesoványodott, alig izmolt kis valamit vettem meg, fél év alatt jó kiállású, szép küllemű lovat faragtam belőle - megfelelő takarmányozás és megfelelő munka... Csak persze olyan lepukkant állapotukban kell egy kis "fantázia" meglátni bennük a szépséget, és azt, hogy mi is lakik bennük, mivé lehet "faragni" őket kis energiával.
2013. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Nincs konkrét ár írva hozzá, email-ben kaptam a tulajtól egy listát az eladó lovairól, de őt eddig elért sporteredményei alapján min 800.ezer Ftra saccolom kb.

Én kb ennek felét tudom lóra áldozni most hirtelen. :(

2013. márc. 10. 21:12
 18/35 A kérdező kommentje:
Utolsó, ilyenben már nekem is volt részem. Megvettem egy tönkrement férfitől egy öreg gebe ex-versenylovat és paripát faragtam belőle. :D Mindjárt keresek képet róla
2013. márc. 10. 21:15
 19/35 A kérdező kommentje:

Megvásárlásakor:

1. [link]


2. [link]


Később:

1. [link]


2. [link]


3. [link]


15 éves Magyar sportló volt..

2013. márc. 10. 21:21
 20/35 Valletta ***** válasza:

Szép munka! Nyereg alatti fotód is van róla?


A holsteini meg szerintem több lesz 800-nál, főleg ha sporteredményei is vannak.

2013. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!