Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak nekem furi a nyaka? .

Csak nekem furi a nyaka? .

Figyelt kérdés

[link]


Infó róla: 4 éves mén, alapszinten belovagolt, nagyon jó ugróképességű, szelíd, szalaggal 175cm, csikó kora óta nálunk van.. most kezdtünk igazából foglalkozni vele.. nagyon jó származású, útlevélell rendelkezik. Apáról Cento - Capitol1. Anyjáról Canabis - Conterder.

3500 euro.


Csak szerintem nem ér ennyit? Nem igazán értek hozzá, csak valahogy böki a szemem.


2013. márc. 17. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szarvasnyaka van, tehát a nyaka alsó oldala izmosabb, mint a felső. Ez sok helyes lovaglással és kitartó, irányzott edzéssel orvosolható.

Egyébként ez lehet örökletes (ld. Akhal teke), de helytelen lovaglás, rossz nyaktartás eredménye is.

2013. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A levegőnyeléstől is lehet ilyen nyaka a lovaknak. Ha ő is ilyen, lehet kapni lovasboltokban "nyakörvet", amivel nem tudja tovább csinálni.
2013. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt tuti békési kupec hírdeti :D nagyon ismerős a ló
2013. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3500 eurót nem ér annyiért már jobb lovat is kapni
2013. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!