Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék egy olcsó lovat,...

Szeretnék egy olcsó lovat, hol találhatok?

Figyelt kérdés
Leírás: fríz,vagy fekete legyen..csikó,amit ne kelljen még patkolni,stb...lehetőleg valami olcsót..én is keresgélek,de nem igazán akadtam rá..remélem tudtok segíteni,előre is köszi ^^(ha kell még leírás,akkor privátot!)
2009. szept. 17. 20:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem akarsz patkoltat?Előbb utóbb úgy is kell majd neki.Mire szeretnéd , hátaslónak?

Menhelyeken, bár nem tudom, hogy itt Magyarországon foglalkoznak-e megunt lovakkal menhelyeken, de amerikában igen.Lehet, hogy itt csak vágóhídra küldik őket, nem tudom..Menhelyet azért próbálj meg, neten rákereshetsz.

2009. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
78%
Hát lópiacon:) olcson lehet kapni lovakat.. de viszont ne attol vegyél amelyik roma.. azok mindenkivel kilőnek.. Nem tudom, hogy magyarba hol vannak ilyenek, mert erdélyi vagyok és itt sok helyen van:P már 1000 lejért is kaphatsz:P
2009. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
csikókat eleve nem kell patkolni..majd később..meg így könnyebben megbarátkozik velem,mert még csikó..így erősebb barátság fonódik köztünk ^^
2009. szept. 17. 20:36
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
2009. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

És, igen, van lómenhely ,kettő is, rákerestem :)

[link]

2009. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg írj nekeik e-mailt, hátha tudnak neked segíteni, és te is segíthetél egy lónak :)
2009. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a segítségeket ^^..
2009. szept. 17. 21:05
 8/20 A kérdező kommentje:
ja és ma 20:36-os: nagyon vicces,de én igazi lóra gondoltam -_-..
2009. szept. 17. 21:06
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest,hogy olcsót akarsz,vannak igényeid!

Olcsón pl.frízt biztos,hogy nem kapsz,de csikót sem biztos.

Ez ugyanolyan,mint mikor valaki ingyen kutyát keres,aki legyen kölyök,fajtatiszta,lehetőleg az épp divatos fajtából.

Tudod,mibe kerül egy ló eltartása?Az általad leírtakból valahogy nem az jön le,hogy erre lenne pénzed évekig.

És az olcsó ló is ugyanannyit eszik ugyanannyiért,mint a drága.

2009. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha valakinek nincs jó sok pénze, az jobb, ha nem vág bele a lótartásba. Egy esetleges állatorvosi kezelés is nagy összegekbe kerülhet például. Nekem is nagy álmom, hogy lovaim legyenek, és lesznek is egyszer, de előbb az anyagi hátteret kell megteremtenem. Egy lovon nem lehet spórolni, nem érdemli meg, hogy kevesebb pénzből próbáljuk meg kigazdálkodni a tartását, hiszen ő hűségesen szolgál minket.

Javaslom neked, hogy felesben tartsál valakivel lovat. A www.paci.hu -n szoktak lenni ilyen hirdetések.

Lómenhelyeken idős, beteg lovak vannak többnyire, akik már a nyugdíjas éveiket töltik, nem lehet rajtuk lovagolni.

2009. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!