Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehet megoldani a...

Hogyan lehet megoldani a szállítását?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ló vásárlásban gondolkodunk, de nincsen lószállítónk. Hogyan lehetne megoldani a ló istállóba való szállítását?
2013. márc. 31. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon közel van, átlovagolhatod.

Ha a kocsitok el tud vontatni lószállítót, illetve rendelkeztek megfelelő jogosítvánnyal, akkor lehet szállítót bérelni

Ha az előző sem áll fenn, akkor van jó néhány olyan ember, aki lovak szállításával foglalkozik, és X összegért elmegy érte, majd elviszi a kívánt helyre.


Ha megírod honnan hova kéne szállítani, akkor lehet hogy itt tudnak is segíteni ebben

2013. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, sokat segített!:))


Még nincs szó vásárlásról, csak szeretnénk minden szempontot alaposan átgondolni. Köszi mégegyszer:)

2013. márc. 31. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk a lovarda, ahova vittem, eljött érte, mikor megkértem őket, egész jó árban el is szállították, de van, aki célzottan foglalkozik ezzel, vagy esetleg az eladónak lehetnek kapcsolatai, stb. Átlovaglásról szó sem lehetett, hatalmas távolságról beszélünk, Pest közeléből Hajdú-Bihar megyébe, szállítóm nincs, de nem is mertem volna bevállalni egyből élesben a dolgot (még jól szállítva is 2-5 kg-t fogy a ló egy szállítás során).

Amire figyelni kéne, hogy a lovon ne legyen patkó, és ha hajlamos letaposni a lábát, mindenképp fásli vagy ínvédő rá.

2013. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!