Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A két ló szerintetek ugyanaz?

A két ló szerintetek ugyanaz?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 1. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sztem nem. mert ugyan a bal oldali kép elég rossz és koszos is a paci, de azért látszik (legalábbis én úgy látom), h egy kicsit dereses, a jobb oldali képen a ló pedig nem.
2013. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Platypus ***** válasza:
Ha pár év eltelt a két kép között, lehet ugyanaz a ló. A testalkatát nem tudom igazán megítélni, de a szürke lovak sötéten születnek, és életkorral fehérednek. A bal oldali képen főleg a feje körül van világos, és ez arra utal, hogy fiatal szürke, nem deres. A szürkék a fejükön kezdenek világosodni, a dereseknél meg jellemzően pont a fej marad sötétebb.
2013. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A szürke lovak egész életükben világosodnak, míg ki nem "fehérednek", szóval lehet, csak az időbeni eltolódás áll a dolog mögött. Ami nekem gyanúsabb, hogy az első képen levőnek a hátát mintha megnyomták volna nyereggel (korai belovaglás), aminek a nyomát nem igen lehet eltüntetni, de lehet, csak belevízionálom.

Lepukkant lóból amúgy simán lehet álomlovat is faragni, ha van rá időd és energiád, és oda tudsz rá figyelni - az enyém is hatalmas változáson ment át, küllemre is.

2013. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet ugyanaz, a testalkata hasonló, én a fülét, fejét néztem, az is stimmel, lábai, marja is ugyanolyan, de ahogy az előző válaszolók is írták, csak akkor lehet, ha fiatal még az első képen, és kiszürkült azóta.
2013. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
13%
Ti nagyon okosak...Ez a ló a mi tanyánkhoz tartozik...Nem vettétek észre hogy az első képen csak szimplán koszos?? xd mind a két kép nemrég készült 1 napon és a ló 19 éves.;) de várok még sok ilyen választ hagyj nevessek nagyokat.:D
2013. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ugyan az a két ló...-.-" csak szimplán koszos :"DD
2013. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5. válaszoló! Ennyire kérlek ne legyél flegma! Kulturáltan is le lehet írni a választ, nem kell minden válaszolót lenézni attól, hogy te ismered a lovat és tudod a kérdésre a választ!
2013. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És azt az előtted válaszolóknak honnan kellett volna tudnia? OMFG.
2013. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Elnézést csak jót nevettem.:) És nem haragszom senkire mert igaz elég rossz az első képnél a minőség.
2013. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valóban, így hogy írták, a szügye, és a hasa alja is fehér, lehet koszos. Viszont kedves 5. válaszoló, a stíluson lenne mit finomítani, ilyen minőségű képekből Te sem találtad volna ki, ha nem ismered a lovat személyesen.
2013. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!