Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Lovas...

Mi a véleményetek a Lovas Idézetek. *-* oldalról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 2. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy idézetet nem találtam.
2013. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hol vannak az idezetek???????????
2013. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A képekre meg nem értem, miért teszik rá a logójukat, ha a képek egyértelműen nem saját készítésűek.
2013. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagyon gonosz vagyok, de az összes fészbúkos lovas oldalról azt gondlom, hogy teljesen fölösleges, és többnyire 10-15 éves lánykák nyáladzanak rajtuk arra, hogy ők mekkora lovasok, és a lovaglás milyen hűűűűűűdejó sport, és ők milyen bátrak, hogy az életüket kockáztatják ezért, satsat. Én csak az értelmét nem látom.
2013. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-essel csak egyetérteni tudok. A netről szedik a képeiket, aztán ráírják a nevüket, aztán megy a hiszti, ha más is felhasználja. Ha már fotókat vízjeleztek, akkor a saját készítésűre nyomjátok rá.
2013. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne vele gond, ha hozzá értő emberek lennének benne, akik válaszolnak az esetleges felmerülő kérdésekre, megvitatják egymással, ki mit hogyan kezd el, mit csinál adott esetben, stb. Annak, amit az 5. felvázolt, tényleg nincs sok értelme/haszna, a publikus, netről töltött képeket vízjelezni meg főleg minek, így utólag úgy tűnhet, mintha az övéké lenne - holott erről szó nincs, és még plusz szellemi javakat se tettek hozzá, ami minimálisan is indokolná a kép "védelmét".
2013. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előzőkkel egyet értek, gyerekek csinálják, akiknek túl sok a szabadidejük. Egy idő után idézet már nincs, csak pontverseny, képszerkesztő verseny, ask kiírás. Ezzel sincs ez másképp. (Bár, 14 éves vagyok, és kikérem magamnak!:) délutánonként inkább trágyázok, etetek, az igazi lovakkal dolgozok, a talaj miatt most csak földről, de nemsokára lovagolni is tudok majd, mint hogy képeket posztoljak, és pontversenyt hirdessek, de sajnos nekem is van 13-14 éves ismerősöm, aki ilyen oldalt csinál, többet is, talán főleg amiatt, mert neki nincs lehetősége igazán lovakkal foglalkozni, csak heti egyszer fél órát lovagolni. Lehet, hogy akkor nekem is elvonási tüneteim lennének, és lovas rajongói oldalt csinálnék) :)
2013. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!