Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sörény bebogyózása maximum...

Sörény bebogyózása maximum mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

Elsőre fogom csinálni, segítséggel, tehát ketten. Mennyi idő megcsinálni?

És ha már a bogyózásnál tartunk, nem fáj az a lónak, ha bebogyózott sörénnyel le akarja tenni (lovaglás közben támaszkodni) a fejét? Nem fog húzódni neki? (Nem szeretném, hogy most itt heves vita alakuljon ki erről, lehet, hogy rosszul gondolom, csak kérdezem.)

Válaszokat előre köszönöm!



2013. ápr. 5. 19:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek egy vörös sörényű lónak fekete vagy fehér gumi áll jobban?
2013. ápr. 5. 19:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Na most az azért függ a ti sebességetektől és a ló sörényétől is, tehát nem tudom megmondani, hogy 37 perc 19 másodpercnél nem több...

Szerintem a fekete jobb, de ez egyéni preferancia, én imádom a vörös-fekete kombót, de nézd meg a ló mellett mind a kettőt, neked melyik tetszik jobban.

2013. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fehér. Elsőre hagyj rá jóóó sok időt, inkább álljon a ló fél órát a bokszban befont sörénnyel, mint hogy félig befonva idiótán kinézve kelljen versenyezni. Egy órát mindenképp hagyj rá, de ez függ attól, hogy milyen dús a sörény, mennyire hosszú, meg hogy 180-as sportló, vagy welsh póni. Nem fáj neki, ha jól csinálod, lehet, hogy húzódik, és ha 24/7 be van gumizva neki, akkor elkezd kihullani, de egy alkalomtól semmi baja nem lesz, pláne nem fáj neki. (Biztos lehet olyan rosszul csinálni, hogy fájjon, de nem láttam még olyat.)
2013. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A sörénye eléggé dús, nagyon nagy méretű lóról van szó. Magát a fonást majd a barátnőm lován fogom gyakorolni, de csak gumik nélkül (tudom ez elég sután hangzik, de a felosztást meg a fonást előtte mindenképpen megpróbálom). Szóval, ha ketten fonjuk és egy órát saccolok neki, az úgy nagyjából reális.
2013. ápr. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!