Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A vékonyabb, vagy a vastagabb...

A vékonyabb, vagy a vastagabb csikózabla az erősebb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A vastagabb, mivel kisebb felületen hat.
2013. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
A vastagabb. De attól is függ az erősség, hányszor tört. A kétszer tört a leggyengébb, a csikózabla "átlagos" az egyenes zabla hat a legdurvábban. Attól is függ az erősség, hogy csikózabla, vagy feszítőzabla. A feszítő nyilván erősebben hat, de nem feszítővel kell kezelni, ha kemény a szája a lónak.
2013. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
második, gondold végig, mi fáj neked jobban, az ha egy damilt tekersz a csuklód köré, vagy az, ha egy vastag karkötőt? Természetesen ugyan azzal az erővel. A vékonyabb zabla erősebb, mint a vastagabb.
2013. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Logikusan a vékonyabb hat erősebben.. hiába nagyobb felületen hat a vastagabb, a vékonyabb élesen hat .
2013. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nagyon csúnyán elírtam. a vékonyabb az erősebb.
2013. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hoppá, második vagyok, és elsüllyesni készülök. Csak átfutottam a kérdést, és elolvastam az első választ, és azt hittem, az a kérdés, melyik a gyengébb. Kedves kérdező, a vékonyabb a gyengébb, és elnézést kérek, mert nem tudok olvasni, és nincs memóriám!
2013. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

masodik es hatodik, ismet ugyanazt irtad!

szoval! a vekonyabb erosebb, a vastagabb gyengebb.

2013. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, második vagyok, jó hogy szóltok. Vékonyabb a erősebb, és ezerszer bocsánatot kérek! Csak sikerült másodszorra is elírnom
2013. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!