Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tetszik nektek ez a ló? Vélemény?

Tetszik nektek ez a ló? Vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. ápr. 9. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
őszinte leszek nekem nem annyira
2013. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Keselyüstök ***** válasza:
kis kurta:) nekem tetszik
2013. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok véleményt is, hogy mi miért, vagy miért nem tetszik. :) Mit láttok benne? Hobbira megfelelő lenne? Mennyit adnátok érte?
2013. ápr. 9. 22:45
 4/17 anonim ***** válasza:
hát szépnek nem szép viszont egy jó kiállású, egészséges lónak tűnik (a két tép alapján).
2013. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*kép
2013. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Emyke031 ***** válasza:

Nekem nem igazán tetszik - gondolom kocsizták-kocsizzák...

Lovaglásra így ránézésből nagyon kényelmetlennek tűnik... Viszonylag rövid, csúnya nyaka van, meredek lapockákkal, és hát a lábai sem a legszebbek, ...

2013. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik. A rövid nyaka miatt nem kényelmetlen, ha fel tudja adni a hátát...

Megnéznék egy szemből képet, és a hátsó lábait sem látom tisztán.

160 körül fizetnék érte, de nem tudom vannak-e papírjai, mennyire belovagolt, mennyire egészséges.... szóval semmit nem tudunk róla, így árat saccolni sem könnyű.

2013. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

[link]


Egészséges, papírjai rendben vannak, alapszinten belovagolt.

2013. ápr. 10. 10:41
 9/17 FannaL ***** válasza:
Nekem is hasonló kiállású volt a régebbi lovam. Kényelmesnek tűnik, de kapaszkodni kell rajta mert ugye kerek. De szerintem jó lenne hobbira is. Én nagyon szeretem az ilyen lovakat, nem csúnya a nyaka csak tömzsibb, meg a lába is. Elbír úgy simán 90 kg-ot is hosszútávon. Kb. 250 ezret adnék érte. :) De ha jók a felmenői akkor persze többet is megér.
2013. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem küllemre rendben van. Bár a hátsó lábai furcsák kicsit, oldalról ez nem látszik, de nincs x lába? A marja kissé elmosottnak tűnik, emiatt a nyereg könnyebben elfordul a hátán (nekem is ilyen a lovam, sámliról szállok fel, más gond nincs) A fara szép alakú, de egy egészen picit túlnőtt, ez viszont csak szőrszálhasogatás, tökéletesen használható. A feje nagy, de ez inkább csak esztétikai hiba, ha neked tetszik, küllemileg nincs vele gond. Kicsit talán szarvasnyaka van, de lehet, hogy ez csak a kép hibája. A fara enyhén csapott, de ez sem tragikus. Összképileg nem a legszebb, az ára nagyban függ attól, hogy fajtiszta-e, kora, lovagolhatósága, tenyészértéke, jelleme, egészsége. Mindenesetre látatlanban 300 000-400 000 köré gondolnám, pár részlet alapján ez pontosabb lehet. (Mennyire lovagolható? Neme? Kora? Csikója volt már? Ha igen, milyen? Jelleme? Állatorvos milyennek látja? Patái egészségesek? Tisztavérű? Milyen helyen tartják?) Hobbira szerintem tuti. :)
2013. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!