Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a lányokról, akik kizárják az életükből a fiúkat a lovak miatt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon hallottam még ilyenről. Legfeljebb akkor tudom elképzeni, ha az illető nagyon komolyan gondolja a sportolást. Akkor meg azt mondom, valamit valamiért. Ha neki ez fontos, akkor helyesen cselekszik. Gondolom ha x év múlva mondjuk Olimpiai bajnokként tűnne fel újra, akkor rögtön mindneki megértené. Vagy nem olyan fontos neki a fiúzás. Hol ezzel a baj?
2013. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom őket.
2013. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Én meg a ilyen idióta nőket zárom ki az életemből. Szerencsére nem csak ilyen begyöpösödött gondolkodású emberek élnek a Földön.
2013. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, ha nekik úgy jó, hát éljenek úgy. Más az örökbefogadott állatok, a munka vagy éppen a barátnők miatt zárja ki őket, szóval akadnak ilyen nők. Na és? Keress mást.

Amúgy szerintem ez leginkább a 13 körüli lányoknál gyakori, általában ők vannak annyira elfoglalva a lovaglással, hogy nem is csinálnak mást szabadidejükben. Ami pedig nem is nagy baj, hiszen még amúgy is gyerekek, a többség pár éven belül érdeklődni fog más tevékenységek iránt is. Amúgy az sem biztos, hogy kizárják a fiúkat, lehet csak a körülöttük lévő fiúk nem érdeklik őket, mert egy érettebb, kedvesebb srácra várnak (akár olyanra, amilyenről a könyvekben olvasni, vagy amilyennek a kedvenceiket elképzelik).


Miért kérdezed, kérdező? Zavar, hogy nem tudtál összejönni emiatt valakivel, vagy esetleg te vagy ilyen lány vagy a barátnőid ilyenek? Egyszerűbb úgy tanácsot adni, ha tudjuk mi zavar leginkább.

2013. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 FannaL ***** válasza:
88%

Haha én is ilyen vagyok, inkább egy ló mint 100 barát. Mert ha egy lóval járkálok a faluba akkor elkönyvelnek lovasnak, de ha hetente más fiúval, akkor meg qrvának. Ráadásul egy 10-16 évesnek(mert ugye lányról beszélünk) miért kéne még barát?

15/L

2013. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hol írta a kérdező,hogy kislányokra (13-16 év) gondol?


Ilyen lány nem nagyon van. Ha igen vessen magára,majd kinövi a "csak lovak" korszakát. Természetes egyensúly kell ami nem abban rejlik,hogy minden hétvégén más sráccal kavar, vagy, hogy a fiúja nem engedi lovagolni menni és besértődik ha ez ellenére is elmegy a lány lovagolni( láttam ilyet..szánalmas férfiú volt).

A lány találjon egy intelligens srácot, aki elfogadja,hogy ő bizony sokszor fog a lovastanyán dekkolni a kedvenc lovánál és a lovas barátival és nem minden nap bandázik lezüllött egyénekkel. A srác ha szerencséje van szintén valamit sportol vagy van egy hobbija aminek révén megértően fordul a lány lóimádatához. Időt persze kell,hogy egymással is töltsenek, ami az imádott sport előtt és után is megoldható.

2013. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 x) ***** válasza:
Én se nagyon találkoztam ilyennel, szerintem azért nincs olyan ló ami mellett 24 órában ott kell lenni, 1-2 óra a barátoddal bőven belefér. Szóval én nem értem az ilyen lányokat, attól függetlenül hogy én is mondtam már pasinak hogy "bocsi de 7kor nem érek rá, mert meg kell etetnem a lovamat". De azért nem ráztam volna le mindenkit csak mert van egy lovam.
2013. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon van ilyen lány. A probléma ott van, hogy 14-22 éves kor közt nagyon kevés fiút látok lovagolni, lovak után érdeklődni. Ha azt nézem nekem minden fiú ismerősöm aki lovazott 20 éven felüli volt. És ez a mai napig így van. Ez igen érdekes dolog :D

Szóval azért marad ki a lovas tiniknek a pasizás, mert a tinifiúkat baromira hidegen hagyják a lovak.

Amúgy meg elég komoly meló összeegyeztetni a sulit/munkát, a barátokat, a lovazást és a párkapcsolatot, hisz egyik dolognak sem szabadna sérülnie, de a nap mindenkinek 24 órából áll. A legjobb egy lovas pasit leakasztani, de nem mindig sikerül.

2013. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok! Szerintem tök hülyeség kizárni bármit is az életedből, mert van lovad. Az egy dolog, hogy ló felelősség, meg nyilván nem is azért vagy lovas, hogy alkalomadtán elfelejtsd, hogy lovad van, de, hogy ne menj szórakozni, ne fiúzz, vagy ne menj el nyaralni, mert lovad van, ez oltári nagy hülyeség. A fiúzást sem úgy kell érteni. hogy minden héten másikkal, hanem normális ütemben. A bulikat sem úgy, hogy holt részegen fetrengsz a saját hányásodban. Vannak határok! Higgyétek el nekem, hogy ha most kihagyjátok ezeket az életetekből, akkor majd felnőtt fejjel fog előjönni, lehet már akkor, amikor tök gáz lesz.
2013. ápr. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Életkortól is függ, mondjuk 16 éves kor alatt semmi gond ezzel. Én mindig azt mondom, hogy egy kiskamasznak nem az a dolga, hogy "passizon", ne akarjanak túl hamar felnőni, örüljenek, hogy még "kicsik".

Ha később is fontosabb a ló, mint a kapcsolatok, akkor az a véleményem, hogy túlzásba visz egy egyébként szép és értékes hobbit. Egyensúlyba kell hozni a kettőt, nincs abban semmi.

2013. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!