Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovas filmet nézzek?

Milyen lovas filmet nézzek?

Figyelt kérdés
Légyszi küldjetek LINKEKET . AS legtöbb lovas filmet már láttam:Holdtánc és pepita, Ruffian a csodakanca Fekete szépség, A suttogó, Gyerek a nyeregben,

2013. ápr. 15. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el lovasok.hu-n a lovas filmek listáját, és találd ki, hogy melyiket akarod megnézni.

Ha eldöntötted, akkor segítünk keresni hozzá linket.

De azt szerintem nem nagyon várhatod el senkitől, hogy keressen neked linkeket, hogy utána ráírd, hogy azt már láttad.

Ha tudod mit akarsz nézni, szívesen segítek.

2013. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hadak Útja (War Horse)..A héten játszák a HBO-n. Szomorú, akciós, megható, és boldogságos is!Háborús film, de a lóé a főszerep!Nagyon megható!Érdemes megnézni.Most hogy írokróla is kiráz a hideg tőle!Olvass utána a www.filmkatalogus.hu -n és ha tetszik a leírása akkor nézd meg.
2013. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=MeDtJHFC3C0 ez a hadak útjánnak az bemutatója. De ugyanitt megtalálod a Hidalgo című filmet is magyarul, 2 részletben. Egy musztángról szól!Nagyon szép film az is
2013. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Arról szól a film, hogy háborúban születik egy csikó, szerintem elég megható film.

2013. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ruffian,a csodakanca is jó lovas film,illetve a Suttogó is:) nekem nagyon tetszettek. [link] de innen tudsz válogatni,van egy csomó jó film.:)
2013. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm
2013. máj. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!