Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most jön a nyár. A lovak...

Most jön a nyár. A lovak vedlenek. Nálatok mennyire hullajtja a szőrét a ló? Az én lovamnak a csípőjénél alig van szőr, azért kérdezem, van valami betegsége talán? (ekcéma? ) A farka és a sörénye szép, semmi baja.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet gombás, vagy kikezdte valami (itt a lovardában is van egy ló, hónapokig pihentették ménesben, egy hete jött vissza, nyerget tettek rá, két nap múlva ledobta a szőrt az oldalán 1-1 pontban a heveder mentén), de lehet atkás, ilyesmi. Mindenhol kellene azért, hogy maradjon rajta egy normálisabb rétegnyi szőr, tehát ha gyanúsan kevés, nézesd meg dokival, főleg, hogy az enyém pl. még mindig bőven dobálja a szőrt magáról, sehol sem végzett vele teljesen.
2013. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baja, az én pacim is iszonyatosan hullatja, és van ahol már nincs szőr..nyugi:)
2013. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nincs baj mert ha lenne akkor a sörényélen és a faroktőnél is biztos jelentkeznének a tünetek.

Az enyém most érzett csak rá igazán.Tele az arcom meg a szám a szőrével.remélem már nem sokáig tart.

A párom lova viszont már majdnem túl van rajta.

Változó melyik mikor érzi meg a jó időt.

2013. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. máj. 1. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!