Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit szóltok ehhez a rettenetes...

Mit szóltok ehhez a rettenetes hirdetéshez?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 26. 22:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Vajon mióta nő a körme? A lábai katasztrofálisak.... iszonyat le van fogyva, elég dzsuvás szegény, de lehet bőrproblémái is vannak.
2013. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
beteg sovány és nem jók a patái ennek oka : lóhoz nem értő gazda és lehet hogy azér ien sovány mer lelki próblémája van nálunk is van ien ló a lovardába sovány de kapkaját csak épen nem eszik mer lovagolta egy lovas egy versenyre csak amikor megsértült a lába a lovas eltünt és azóta alig eszik és beteg is viszont most már van aki foglalkozik vele és igy kezd helyre jönni lehet ő is kap kaját csak épen valami gondja van a patája meg téleg a nem hozzá értő gazdát mutatja oylan ne tartson lovat aki nem ért hozáá !!!!
2013. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

csurom gombás.


de amúgy nem lehet tudni, hogy a mostani helyén fogyott-e így le, vagy már így került a mostani tulajhoz.


lehet itt hüledezni, meg cigányozni, de az a lovon nem segít. tessék felvenni a kapcsolatot állatvédőkkel, vagy megvenni a lovat, max 100-ért tuti odaadják.


a gombája könnyen gyógyuló, csak csúnya dolog, imaverolos lemosással 3 hét múlva már új szőre nő!


valószínűleg a soványsága miatt igen le is van gyengülve a szervezete, így nem csoda, hogy gombás lett, ki tudja mi baja van még.

2013. máj. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a gomba/rüh/atka miatt aggódnék, amelyik ló ezt így összeszedi, és ilyen sovány, az nagyon le van gyengülve, ha nincsenek meg a kötelezői, nincs az az épeszű ember, aki ne karanténnal kezdene, mert bármit hordozhat... A patája túlnőtt, a nyaka szinte nem is létezik, fajtabélyegzőt én nem látok rajta (=valsz nincs útlevele, így az oltások nem lenyomozhatóak), állatvédőket kéne hívni, vagy pedig megvenni a lovat sürgősen.

Állapotából adódóan ez a ló nem képes csikózni vagy kocsizni, hátasként funkcionálni, így lutri, mert nem tudni, hogy egyáltalán be van-e lovagolva vagy kocsizva, milyen a mentalitása, stb-stb., ezért rengeteg pénz-, és időbefektetést igényel az elején (be kell süttetni, vagy chippeltetni, lekérni az útlevelét, beoltatni, kezelni a bőrbaját, ha van más baja, azt is, megpatkoltatni mind a négy lábra [jó patkóval a patagondok gyorsabban jönnek helyre], majd ha vérvizsgálaton negatív kevésvérűségre, és a többi bajságra, az oltások után rövid idővel mehet legelőre, vagy karámba, lovardába több ló közé, hogy a szociális élete fellendüljön, ezáltal mentálisan gyógyuljon. Mivel kéne rá patkó hátulra is, ezért inkább csak karámba, legelőn ha összerúgnak, az durva sérülést okoz. Majd hónapok múltán lehet munkába venni - ha ugyan képes lesz rá, és nincs lappangó baja).

Sajnálom szegényt, hogy ide jutott, mert egy kimondottan szép lovat látok magam előtt. Az enyém is csont-bőr volt, mikor elhoztam, bár legalább azon kívül egészséges, rajtam kívül nem is igen látta bele senki azt a csodálatos pacit, akivé mára vált... Megfelelő tartás mellett belőle is remek társ lehet még.

2013. máj. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Az orbottyanyiak minden bejelentesee kimennek.

Kuldje at nekik valaki e-mailben a hirdetes linkjet.

En sajnos nem tudom mert telefonrol irok es nem tudok kijelolni,masolni,de ez az allapot tarthatatlan,az a lo lelkileg is teljesen keszen van!!

2013. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ma reggel küldtem egy e-mailt ennek a Bottyán Equus Hungária alapítványnak, amit a 15. válaszoló javasolt. Őszintén remélem, hogy tudnak valamit tenni ezért a szerencsétlen állatért.
2013. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Kedves 16., ha lesz valami fejlemény, és kiderül, hogy a paci jó helyre került, kiírod? Ez borzalmas. Azonnal el kéne venni tőle, nemhogy megvenni?! Nem is értem, mi jár ennek az embernek a fejében...
2013. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mgnyitni,de szerintem jobb is :'(

Ha valaki tudja,hogy mi lett szegény pacival,az legyen szíves írjon egy üzenetet!! Köszi!!!

2013. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Sajnos törölték,így nehezebben lehet rajta segíteni :(
2013. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Így van törölték, azt már nem tudom mi okból, a gazda tarthatott az ilyesmi felindulásoktól.

Nem tudom mi lesz így azzal a szerencsétlen jószággal...

2013. máj. 27. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!