Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi van ha elfelejtem?

Mi van ha elfelejtem?

Figyelt kérdés
nemsokara indulok ugro versenyen es attol tartok h elfelejtem a palyat.h milyen sorrendbe vannak az akadalyok.mit megyek?
2013. jún. 2. 19:51
 1/7 Csillagszemű <3 válasza:

Ne izgulj, én is voltam ilyen versenyen. Végy egy nagy levegőt, és teljes meggyőződéssel mondd magadnak, hogy menni fog! Ne pánikolj, csak élvezd!


SOK SIKERT!!! MENNI FOG!!!

2013. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mivan ha elfelejted?BAJ
2013. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugi,semmi baj nem lesz!az én trükköm h mindenkit sokszor nem képzelek oda és csak én meg a lovam vagyunk ott.ennyi.tényleg ne gondolj sokra,mert menni fog!
2013. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel az ugrópályát nem látod előre, hogy memorizáld, mint egy díjlovas programot, ezért általában vannak kihelyezett számok, amik mutatják, hogy melyik akadály hányadik a sorban.

Ha elrontod, akkor pályatévesztést csengetnek, talán egyszer javíthatsz (?), utána szia. Nem kell nagyon parázni, arra gondolj, hogy az egésznek nincs tétje, és csak szórakozásból csinálod, egyszerű edzés. :)

2013. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lesz pályabejárás, az edződdel járjátok át annyiszor, ahányszor csak lehet, nézd azt is hol lehet rövidíteni, hol kockázatosabb, hol mehetsz biztosra.

Ha nem vagy bent az első 5-6 indulóban, akkor bemelegítés után nézheted, hogy kik hogyan mennek, az is segít memorizálni.

2013. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi az eddigi valaszokat.meg masok valaszat is szivesen varom
2013. jún. 4. 14:51
 7/7 anonim válasza:
Menni fog ne félj nem kell izgulni azzal semmire nem mész MENNI FOG
2013. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!