Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem tudok versenyre nevezni?

Nem tudok versenyre nevezni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam rajtengedély vizsgán, ami sikerült. Ma szerettem volna kiváltani a licencet, de nem engedi, miszerint "még nem rendelkezik rajtengedély vizsgára", de vizsgát sem tudok vásárolni, mert ugye az már meg történt. Szóval a versenyre sem tudok nevezni. Lehet, hogy még nem töltötték fel a REV-eket? Pedig nekem mindenki azt mondta, hogy mára már meg lesz, és lehet licencet váltani.
2013. jún. 9. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

(hogy megy ez a licenc váltás amúgy?)

Különben elvileg egy nap alatt, tehát másnap feltöltik az adatokat, de vedd bele, hogy ma vasárnap van - holnap meglesz.

2013. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor megnyugodtam (:

lovasszovetseg.hu -> ügyfélkapu, itt bejelentkezel -> igénylés -> pl. lovas, beütöd a nevet és akkor ott kell kiválasztani, hogy mit szeretnél. tovább még nem jutottam (:

2013. jún. 9. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, akkor túltettem magam a lustaságomon, én nemrég csináltam REV-et, nekem díjlovas II. oszt. licencem megvan, elvileg mehetnék is ugye versenyre (...ha a lovam is lenne licencelve, vagy legalábbis lenne egy kölcsönpacim), nyilván ha nem abban a szakágban akarsz versenyezni, amire a REV eredetileg szól, az azt hiszem, 4 ezer lesz, mint kieg. licenc, vagy így valahogy.

No, szóval szerintem hétfőre a tied is ki lesz töltve, az ugye már munkanap, a vasárnap viszont nem az. :)

2013. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!