Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnan lehetne csikó tápszert...

Honnan lehetne csikó tápszert rendelni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


pl innen :)

2013. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te vagy, akinek elpusztult a kancája? Még nincs csikótápszered? Mit kap a csikó?

Ha minden kötél szakad, vegyél neki 1,5 zsírszázalékos bolti tejet, kevés cukorral add neki langyosan, tápértéke nem sok van, de amíg megérkezik a csikótápszer, csak nem halhat éhen, de leginkább szomjan.

Kecsketej is megoldás lehet, ha hozzá tudsz jutni, de a csikótápszer nem nélkülözhető akkor sem, mert a megfelelő tápanyagokat - anyatej híján - nem kapja meg a csikó és elpusztul.

2013. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi:)

És igen én vagyok, eddig azt adtuk neki amit mondtál meg nagyából eltudja rágcsálni a füvet meg a szénát is,meg rendeltünk neki ilyen csikó müzli szerűséget, meg betettünk hozzá egy anya pónit és talán néha tőle is tud lopkodni egy kis tejet bár nem annyira szívlelik egymást...amúgy a tápszer meg holnap fog megérkezni szóval addig szerintem nem lesz baja...

2013. jún. 23. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!