Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valamit tudtok mondani a...

Valamit tudtok mondani a kunfakó lóról? Tudtok e olyan magyar állat fajtát ami még kitenyésztés alatt ál lehet az kutya vagy bármi?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Csak nem pénzt akarsz keresni? Vagy nem értem ezt, hogy lehet bármi...
2013. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem csak tegnap láttam egy rendezvényen és érdekel.
2013. jún. 24. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltak egy olyan lovat létrehozni, ami megjelenésében feltehetően hasonlít az ősi magyar lovakra. Íjászathoz, túrázáshoz, lovas játékokhoz, hagyományőrzéshez.
2013. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amit az előttem szóló írt az igaz. Még annyit tudok esetleg hozzáfűzni, hogyha Szeged környékén élsz, akkor elmehetnél az Eördögh tanyára, ott csak ilyen pacik vannak.

Itt van egy videó, egy éve nyáron voltunk kint, akkor készült :)

http://www.youtube.com/watch?v=4OUUA9YqOf0

2013. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire tudom, folyik egy kísérlet, military versenyre próbálnak egy szívós, tömeges lovat létrehozni, akhal teke és shagya arab keresztezésével, persze, mire ez fajtává válhat, az még évtizedek kérdése is akár - ha addig fel nem adják.
2013. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!