Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mik azok az "ételek" amit egy...

Mik azok az "ételek" amit egy szoptatós kancának adni kell, illetve nem szabad?

Figyelt kérdés
Amitől rossz lesz a teje és amitől több, táplálóbb teje lesz! Előre is köszönöm. :)
2013. jún. 24. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Zab, széna.
2013. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legeltesd sokat a fű a leghatásosabb a tejtermelésre és szép egészséges lesz a kiscsikó is. Én már felneveltem egyet most 3 éves mikor csikó volt én adtam még neki és az anyukájának omoline 300-at, de nem szükséges, ha jó kondiban van
2013. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Forrázott lenmagot adhatsz, amíg nagyon fiatal a csikó, mert ez megelőzi a bélsálpangás miatti kólikát az anyánál. Remek dolog még a korpa, pl. a búzakorpa könnyen be is szerezhető, jótékony hatású, mert gyorsítja a béltartalom továbbhaladását. Nedvességtartalmuk miatt hasonló hatást fejt ki a sárga/takarmány/cukorrépa.
2013. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!