Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannekem. Egy. Setlandi....

Vannekem. Egy. Setlandi. Ponim. Gyerekeim. Lovagoják. Vagyis. ülnekrajta. Anyi. A. kérdésem. Hogyan. Tudom. Megtanitani. Irányitani. én, nemtudokráülni. Mert.189cm. Magasvagyok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egy összetettebb ,hosszas időt igénylő dolog. Olyanokat ,hogy futószár,idomítás már meg se merek említeni -e kérdés láttán. De komoly ,hogy gyerekek "lovagolják" és nem lehet irányítani?
2013. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem egyedül lovagolják, lovagoltatom őket szárukat fogom
2013. jún. 30. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
189. cm. magasság. sok. a. shetinek. keress. egy. alacsonyabbat. aki. megtanítja. mondjuk. egy. belovaglót. és. ne. tegyél. minden. szó. után. pontot. mert. frusztráló. olyan. lovon. meg. ne. lovagoltass. amelyik. nincs. belovagolva. mert. életveszélyes. lehet. sőt.
2013. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyide mennyi hülye befér!! EZAZ KERESS BELOVAGLÓT EGY SHETIHEZ!! Gratulálok! Legalább annyi eszed van mint a kérdezőnek! Gondolod h akinek amnyira futja h vesz egy pónit a gyerekeinek úgy hogy láthatóan még csak nem is konyít a dologhoz majd épp ő fog belovaglót keresni! Azt sem tudja mi az!! És ha keres is majd gondolod lessz egy kb 30kilós belovagló aki a miliós lovakból eljön belovagolni egy shetlandit... Full logikus. Mellesleg sztem a kérdés kamu. Ha meg nem akkor melegen ajánlom hogy a kérdező vegyen magához egy nagyobb összeget és vegye meg a legközelebbi könyvesboltban található összes laovas könyvet és olvassa el. Mielött mégegyszer bármilyen élőlényt vállal olvassonis utána!
2013. júl. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Csak lovas facebook oldalamon volt ez a kérdés, én meg nem tudtam rá válaszolni, ezért kiírtam ide.
2013. júl. 10. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy. Pónit a gyerekek mellé nem azért vesznek sokszor, mert nem telik nagylóra. Kettő. Nem kell 30 kg-snek lenned, 50-60 kg-t is elvisz a sheti is a belovaglása alatt, a lényeg, hogy utána tartósan, éveken át nem ennyivel kell rohangálnia. Három. Tök jó, hogy minden belovagló milliós nagyságrendű lovakat lovagol be csak, és olyan jól megy neki, hogy más lovakkal már nem is foglalkozik, mert folyamatosan van dolga, amiért egyszerűen elhalmozzák pénzzel. Ha be akarsz lovagoltatni egy pónit, simán megteheted, és meg is kell, mert ha Te nem értesz hozzá, akkor nem szakirodalomból fogod megtanulni - vagy ha Te igen, akkor gratulálok hozzá, de én még nem láttam olyan embert, aki elolvasott 5-6 könyvet, kiment a lóhoz, életében először látván azt felpattant, és belovagolta, pár év múlva pedig Nagydíj győztes volt, mert ugyebár olvasott volt. Egy irányíthatatlan lovat márpedig ne a hozzá nem értők "lovagoljanak be", könyvek alapján, hívjanak szakembert. 2-3 hónap legfeljebb, és rendbe teszik a lovacska agyát, közben jó esetben nekik is elmagyarázzák, továbbiakban mit merre... Egy pónival eleve sokszor nehezebb, mint egy nagylóval.
2013. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!