Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Országos Díjlovagló Bajnokság?

Országos Díjlovagló Bajnokság?

Figyelt kérdés
Az volna a kérdésem, hogy volt-e már valaki ezen, aki hajlandó segíteni is? Idén szeretnék kimenni rá a Hortobágyra, Aug. közepén, mert végre úgy néz ki, hogy szabad leszek abban az időpontban, eddig ez sosem jött össze. Néztem a lovasszövetség oldalán, de azt sehogy se tudtam kivenni, hogy van-e belépő, és ha igen, mennyi? Vagy legalábbis tavaly mennyi volt - ha volt? Illetve, hogy mivel ez több napos, egy-egy nap programjai átlagosan kb. meddig tartanak? Tudom, hogy ez nyilván függ az indulók létszámától, ez csak általánosságban érdekel.

2013. júl. 23. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A Díjlovasgló OB-n még nem jártam, de voltam már több több napos díjlovas versenyen, tehát az alapján tudok pár tapasztalatot írni. Szerintem nézőként ingyenesen be le lehet menni, legalábbis tavaly az utánpótlás OB-n így volt.

Ahogy nézem a versenykiírást, a 3. nap nyilván rövidebb lesz. Az első két napon én olyan 5-6 óráig tippelném a dolgot, de ahogy te is írtad, ez attól is függ, hogy hányan neveznek.

Remélem tudtam egy kicsit segíteni. :)

2013. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy lenne belépő, általában örülnek ha egyáltalán kinéz valaki az ilyen versenyekre a versenyzőkön kívül :)

A magyarországi lovas versenyek közül csak decemberben az arénában, meg nyáron a csio-n a tattersalban van belépő, ezeken kívül mindenhova az megy be aki akar, de ezzel sajnos kevesen vannak tisztában.

2013. júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, eddig akárhol voltam, nem volt belépő, egyik ismerősöm magyarázta, hogy szerinte ez elég neves ahhoz, hogy legyen rajta, ezért gondolkodtam el rajta, hogy esetleg lehet, hogy tényleg van?

Köszönöm a válaszokat! :)

2013. júl. 24. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani, hogy az eddigi OB-kon nem volt.

Ez nem zárja ki azt, hogy idén a Hortobágyon mondjuk összekössék valami más rendezvénnyel, vagy ilyesmi, de eddig tényleg nem volt belépő.

2013. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. júl. 27. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!