Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény róla? Ifista lánynak...

Vélemény róla? Ifista lánynak kihívásként megfelel? 11éves lovastapasztalattal?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 26. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szép ló, bár ilyen idősen komolyabban még nem érdemes ugrani vele, bő egy év idomítómunka, előkészítés, és egy év,mire megtanítod normálisan ugrani.

Az, hogy hány év lovasmúlt, nem számít túl sokat - a minősége számít. Én is két évig tanultam egy helyen pl., illetve azt gondoltam, hogy tanulok, igazából meg körbe-körbe körözgettünk osztályban, értékelhetetlen az egész, összeszedtem egy halom üléshibát, hírből nem hallottam olyasmiről, hogy kiképzési skála, vagy akárcsak támaszkodás, vagy bármi... Nem ezt feltételezem rólad,csak azért mondom, mert az évek száma tényleg relatív.


Ha van melletted jó edző, amúgy simán meg lehet nézni a lovat, bár az eladóról hallottam csúnya dolgokat, de ne legyenek igazak. Vigyél orvot is... Sajátot...

2013. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm az infót :)
2013. júl. 26. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Német sportlónak írják, de a leírásban már szlovák. Combon és nyereghelyen sütött elvileg, de nyereg nélküli kép nincs, a combján pedig én nem láttam sütést. A Kisalagi LK hirdeti, elvileg ők rendesek, de nem árt résen lenned. Ha mégis tisztavérű import sportkanca, akkor nem lesz olcsó, arra számíts. :)
2013. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
combon sütött.mindket oldalròl van kép de sajnos a sütés nem látszik.szerintem nem valami nagy szám a ló küllemre sem.
2013. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!