Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen videókról?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok youtube-on zenés, összevágott videókat nézni/ szerkeszteni? :)

pl. http://www.youtube.com/watch?v=rhU4LIJ8_hc



2013. aug. 6. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket a videokat tobbsegben azert csinaljak, hogy megmutassak barkinek, hogy ok hogyan lovagolnak, vagy mijen boldogok es mijen jo nekik... az a velemenyem hogy a tobbseguk csak magamutogatasra van, de akad olyan is, amelyik kifejezetten jo, vagy amit csak unalombol csinaltak, esetleg csak arra, hogy emlekezzenek a taborra stb.
2013. aug. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen,szerintem is van amelyik csak azt akarja ,hogy "híres" legyen,elmondhassa ,hogy Ő Már fent van a youtubon ,micsoda "sztár". Nekem is van egy ilyen ,hülye liba ismerősöm,minden versenyét teszi fel,azt hiszi érdekel bárkit is,abból áll az egész,hogy utazik az automata lován. De abban a tudatban van,hogy ettől hírneve lesz.


Szóval ha egyszer ,kétszer csinálsz egy ilyet az nem baj,jó szórakozás,de hogyha valaki sorozatba nyomja fel a videóit,futtatja magát,az egy egoista gyökér.

2013. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bárki csinálhat videót az életéről, a hobbijáról, a nyaralásáról, akármiről azért, hogy megmutassa másoknak. Ha örömét leli abban, hogy videót készít, vagy hogy megosztja azt a világgal, hadd tegye. Nem, nem szoktam ilyen videókat sem nézni, sem készíteni. Valahogy nem érzek rá késztetést.
2013. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szoktam nézegetni néha,de inkább az ilyeneket: http://www.youtube.com/watch?v=cxpIIu_jZjU

Én is csináltam már a saját pacimról,mert amúgy is szeretek videót vágni és hát lovakról csak jobban szeretek :D

2013. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretek ilyen videókat nézegetni meg csinálni is. Tényleg van aki magamutagatádt csinál, amikor televan a ló puszilgatásával stb. azt nem szeretem.
2013. aug. 7. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!