Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Parellis szárnak jó a hajó/heg...

Parellis szárnak jó a hajó/hegymászókötél?

Figyelt kérdés
szóval szeretnék egy parellis szárat, de 9-10 ezer forintos sajnálok kidobni rá. nem lehet hajó/hegymászókötélből? vagy miből érdemes csinálni?

2013. aug. 10. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár miből ami kényelmes fogású csak a zablához való csatlakozást nem tudom hogy oldod meg valami csatt vagy hasonló, minél vastagabb a kötél annál kényelmesebb persze az sem jó ha túl vastag. Meg nem tudom hogy a hajókötél mennyire merev gondolom azt is meg kell válogatni már én is gondolkoztam rajta hogy szerkesztek egy ilyet, de a gondolatnál elakadtam :D
2013. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos jó, csak kényelmetlen lesz a súlya miatt.

Vegyél inkább redőnygurtnit!

2013. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, hogy főként az a lényege hogy van egy kis súlya, így a csomózott kötőfékkel jobban lehet korrigálni. ezek szerint nem?
2013. aug. 10. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én azt nem tudom, mert nem parellizek meg nem csomózok, én csak arra gondolok, hogy egy hegymászókötelet felszedni babába, meg ki-becepelni a nyergesbe igazán felesleges önsorsrontás.
2013. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] Első vagyok szerintem a feketék erre tökéletes vastagságúak de még a vastagabb fehér is elmegy, én azt hittem zablához akarod de kötőfékhez én a parellis rövidebbik vezetőszárat használom és tökéletes a vastagsága és a súlya is de még egyszer nem venném meg ennyi pénzért inkább ilyen kötelet. Ha van rá lehetőséged akkor nézz meg egy rendes parellis kötelet és ahhoz hasonlót vagy ugyanolyat biztos talász egy kötélboltban csak ne legyen olyan nagyon műanyagos mert az csúszik...tapasztalat :D
2013. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!