Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek baj? Mitől van ez?

Szerintetek baj? Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Elkeztem lovagló kesztyűvel lovagolni és én meg az edzőm is észrevette ,hogy kesztyűben jobban/finomabban bánok a lószájával és kapcsolatot tudok teremteni a paci szájával.Ha kesztyű nélkül lovagolok akkor nem birom a kezem jól tartani.Baj hogy kesztyűvel szebben,jobban lovagolok?
2013. aug. 13. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Miért lenne baj? A kesztyű alapfelszerelése a lovasnak. Arra kell hogy a gyeplő ne dörzsölje ki a kezét! Amúgy egy jó lovasnak mindegy hogy lovagol.
2013. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért baj, mert mivan, ha nincs kesztyűd? Tehát minden nélkül is kell tudni lovagolni a lovat, nem pedig karácsonyfát csinálni belőle és esetdben magadból, mint azt sokan teszik.

Ha tippelni kéne amúgy ,akkor ez a felszerelés hibája, elősen másik szárat kéne nézni.

2013. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megizzad a kezed kesztyű nélkül és csúszik a száron, ezért jobb kesztyűvel. Amúgy egyáltalán nem baj, de ha tuti megoldást akarsz, akkor keress egy olyan szárat, amit kesztyű nélkül is kényelmesen tudsz fogni. Akkor nem probléma az sem, ha otthon marad a kesztyű. Amúgy pedig a kesztyű valóban alapfelszerelés volt régen, ma már nem használja mindenki, pedig nem rossz találmány.
2013. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj bár jobb lenne ha kesztyű nélkül is tudnál lovagolni (úgy mint kesztyűvel). Bár én se tudok csak én azért nem tudok kesztyű nélkül, mert véresre dörzsöli mindig a kantárszár a kezem úgyhogy mindig kesztyűt használok.

Próbálj ki egy másik szárat mert lehet, hogy tényleg az a baj hogy leizzad a kezed.

2013. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!