Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Országos Díjlovagló Bajnokság...

Országos Díjlovagló Bajnokság 2013. (mai napokon) hol lehet megtekinteni a programbeosztását? Pl. : ebédszünet, meg hogy mikor érnek véget ma a versenyszámok?

Figyelt kérdés

Edzőm ott van segédkezni, de nagyon fontos lenne felhívnom. Ezért kérdezem, hogy elvileg mikor nem zavarnám. Van ebédszünet? Vagy esetleg a startlista honnan tölthető le? Kerestem több helyen is, de a lovasszövetség.hu annyira lassú volt, hogy ott hamar feladtam a keresést.

Válaszokat köszönöm!



2013. aug. 18. 11:38
 1/2 Mészáros Tomi válasza:
2013. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megkésve, de... Nem mindig tartották rendesen a dolgokat (volt, hogy elhúzódott, meg olyan is, hogy XY visszalépett, ezért hamarabb fejeződött be), de általában reggel 7-től este 7-ig simán eltartott, kisebb-nagyobb szünetekkel, utolsó napon 8-tól kezdődött. Mindenesetre ha nem tanítványa indult, vagy nem versenybíró volt, szerintem bármikor hívható akárki, max nem veszi fel, és majd visszahív...
2013. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!