Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nőket miért nem látni kocsizni?

Nőket miért nem látni kocsizni?

Figyelt kérdés

Úgy általában pl. a faluban, városban. Tehát nem fogatversenyesekre gondolok, bár ott sem láttam még.

Egyszer láttam nőt kocsiztatni, beszélgettünk is vele, ő egy igazán karizmatikus jelleg volt.



2013. aug. 23. 12:21
 1/6 gergo1998 ***** válasza:
én egyszer láttam, egy kező versenyen pár éve először(és eddig utoljára)de unokatesóm, és barátnőm viszon szokott kocsizni, és elég jók :D
2013. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hajtok, exbarátom anyukája is hajt.. elég sok mindenkit ismerek aki szokott..de tudod van a mondás, hogy ha asszony hajt eső lesz..:D
2013. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Több hölgy ismerősöm is hajt, közülük legtöbben versenyszerűen.
2013. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mifene...akkor úgy tűnik csak szegeden nem látni ilyesmit. :)

Én is lány vagyok, engem is vonz a kocsizás, csak még fiatal a lovam hozzá.:)

2013. aug. 23. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy bekocsizott lovam, bő 1,5 éve akarok versenyszerűen hajtani vele, de "szerencsére" nem találok senkit, aki segítene és megtanítana, hogy mit merre, hogyan. Igaz, felszerelésem sincs hozzá így (minek, ha úgyse lenne senki, aki segít, magamnak nem akarok barmolni), szóval azóta csak hátasként dolgozik a paci, épp csak kipróbáltam kocsiban egyik ismerősömmel, szépen ment, de neki is fel kéne frissíteni a tudását. Talán egyszer.
2013. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt Budapest környékén nem sok munkaló van, így erről nem tudok nyilatkozni. De versenyeken azért akadnak női hajtók, nem is egy. :)
2013. aug. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!