Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bértartás XVI. ; X. ;XVII....

Bértartás XVI. ; X. ;XVII. kerületben vagy ezek környékén? (pl: Csömör, Kistarcsa )

Figyelt kérdés

Bértartást keresek, kikötés: legelő(vagy nagy karám) és terep lehetőség legyen. A tartás max 40 ezer ( rideg és félrideg tartás optimális )

Aki tud kérem linkeljen weboldalt,vagy egy kis leírással elérhetőséget. Köszönöm szépen !



2013. aug. 31. 02:41
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek a Pest megyeiek, de épp a Budapestiekre is rákereshetsz.

Csömörön tudom, hogy van 40-45-ért fél rideg bértartás. Fóton is valahogy ekörül van.

Nem néztem végig, csak belelapoztam, de például a Kincsem Parkban is 40.000re írják a rideg tartást.

[link]


Pesten nem vagyok ismerős kerületek terén. Nem tudom mennyire van messze tőletek. :)

2013. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- [link]

- [link]

-Én Vecsésen tartom a lovam a Dobrovitz lovasfarmon boxos tartásban, de van ridegtartás is. A ridegtartás 30000 ft/hó, több hektár legelő, tágas beálló. Telefonszám: 06/70-458-9161.

-A XVII. kerületben voltam egy helyen az Erdő Lovasparkban, ott nagyon jó a terep, a legelő nem túl nagy, de megfelelő, annyi, hogy a társaság nagyon rossz én ez miatt is jöttem el. Elérhetőséget sajnos nem tudok, de neten fent vannak. A bértartás 40 vagy 45 ezer ft.

-Csömörön, Kistarcsán és a XVI. illetve X. kerületben biztos nem találsz 40 ezerért bértartást. Csömörön a legolcsóbb 45 ezer a Kelemen Csilla lovardája. Kistarcsán egyet ismerek ott 50 ezer és nehéz kijutni terepre. Mátyásföld meg eleve drága.

2013. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!